Hearthstone już dostępne na tabletach z Androidem

Fani karcianki od Blizzarda, mogą odpalać sprzęty przenośne.

Już wcześniej Blizzard zapowiedział, że Hearthstone ukaże się na tabletach z Androidem. Tak też się stało. Niestety są pewne ograniczenia. Wersja na Androida jest dostępna póki co jedynie dla takich krajów jak Australia, Kanada i Nowa Zelandia. Twórcy jednak obiecują, że na dniach będzie dostępna także w pozostałych częściach świata za pomocą Google Play.

Przy okazji znamy też minimalne wymagania, jakie musi spełniać tablet, aby uruchomić Hearthstone. Potrzebny jest ekran o minimum 6-calach, 1 GB pamięci RAM oraz system Android 4.0 lub nowszy.


Wielu fanów Hearthstone zastanawia się także, co z wersją na telefony. Niestety tutaj nie mamy dobrej wiadomości. Blizzard co prawda rozważa wypuszczenie takiej wersji, ale jeszcze nie wie dokładnie, kiedy by to miało nastąpić. Wszystko przez to, że małe ekrany smartfonów, są niewystarczające aby zapewnić odpowiednią jakość rozgrywki w Hearthstone – tak przynajmniej twierdzi producent. Wymaga to całkowitej przebudowy interfejsu, żeby po prostu grało się wygodnie, a na to z kolei potrzeba czasu.

Dla przypomnienia dodamy, że Hearthstone dostępne jest nie tylko na tabletach z Androidem, ale przede wszystkim na PC oraz od dłuższego czasu na tabletach z iOS.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet