Haven o wstępnych szczegółach swojej gry. Tytuł trafi nie tylko na PS5, ale też na PC

PlayStation - logo z ogniem
PC PS5

W zeszłym roku PlayStation zaprezentowało niezależne studio Haven. Zespół szykuje pewien bardzo ciekawy projekt tylko dla PS5 i – jak się właśnie okazało – PC.

Zgadza się – choć studio Haven jest finansowane przez Sony, gra zespołu ukaże się także na PC. Co więcej, przy tytule ma pomagać sam Mark Cerny, który jest głównym projektantem PlayStation 5 – wskazuje Le Devoir. Projekt zespołu stworzonego przez Jade Raymond ma wycisnąć pełnię mocny z najnowszej konsoli Sony.

Sam tytuł najpewniej jest jedną z gier-usług, o których niedawno wspominało PlayStation. Nieogłoszona jeszcze produkcja jest określana jako „trwałe i ewoluujące środowisko online” przeznaczone dla PS5 i PC. Projekt został porównany pod względem bycia grą-usługą do Rainbow Six Siege, ale rozgrywka w produkcji Haven ma wyglądać inaczej. O omawianej produkcji wiadomo jednak dość niewiele.

W studiu Haven pracują weterani branży. Zespół składa się w dużej mierze z byłych pracowników Electronic Arts i Ubisoftu, a od chwili ogłoszenie powstania studia zwiększył się niemal trzykrotnie.

Nie wiemy kiedy studio podzieli się szczegółami swojej nadchodzącej gry. Na razie zapewne jest za wcześnie, aby mówić o potencjalnym terminie zapowiedzi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie