Halo Infinite niedługo dostanie wiele ulepszeń kampanii i nie tylko

Halo Infinite - grafika
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy Halo Infinite zapowiedzieli, że szykują usprawnienia do kampanii gry. Deweloperzy nie skupiają się tylko na trybie multiplayer i zamierzają rozwijać doświadczenie dla jednego gracza.

Potwierdzono, że kampania otrzyma wiele poprawek i ulepszeń. Wymieniono między innymi usprawnienie systemu osiągnięć i Quick Resume. Konkretne zmiany poznamy w tym tygodniu.

Zobaczymy wiele usprawnień w kampanii. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozwiązanie problemów z odblokowywaniem osiągnięć, czy też powrót do gry za pomocą Quick Resume, zespół pracował nad kilkoma poprawkami dla kampanii od czasu premiery, a kolejne będą w drodze.

– czytamy na stronie Halo Waypoint

Oczywiście to nie koniec poprawek w nadchodzących aktualizacjach. Deweloperzy z 343 Industries nadal poprawiają serwery i płynność działania gry. Dodatkowo w drodze znajdują się ulepszenia systemu Anti-Cheat oraz animacji postaci. Ponownie: na konkrety trzeba zaczekać do bliżej nieokreślonego dnia bieżącego tygodnia.

Halo Infinite ma rozwijać się przez kolejne lata. Twórcy nadal pracują między innymi nad trybem kooperacji w kampanii, a także nad słynnym Forge. Dodatkowo do gry będą trafiały nowe sezony wprowadzające specjalne wydarzenia oraz przedmioty kosmetyczne.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie