Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Halo Infinite – premiera opóźniona

Microsoft i 343 Industries poinformowały o przesunięciu debiutu Halo Infinite na 2021.

FPS miał trafić na półki sklepowe jeszcze w tym roku – jednak teraz na pewno wiemy, że tak się nie stanie. W oświadczeniu opublikowanym na oficjalnym koncie marki na Twitterze podano, że decyzja o przełożeniu premiery produkcji wynika z wielu czynników – w tym pandemii koronawirusa.

Jednym z tych wielu czynników może być reakcja graczy na pierwszy gameplay z Infinite – tytuł został ujawniony w drugiej połowie lipca podczas Xbox Games Showcase i nie spodobał się fanom serii. Twórcy widocznie wzięli sobie do serca krytykę i chcą dłużej popracować nad grą.

Halo Infinite to szósta pełnoprawna część cyklu popularnych FPS-ów. Akcja tytułu ma rozgrywać się po wydarzeniach z Halo 5: Guardians. Po raz kolejny wcielimy się w postać Master Chiefa – wykwalifikowanego żołnierza z elitarnego oddziału Spartan, który będzie miał za zadanie położyć kres rządom terroru Cortany.

FPS zadebiutuje na PC, Xboksie One i Series X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się