Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Halo Infinite z darmowym trybem multi i 120 fps? Tak wynika z przecieku

Na łamach jednego z internetowych sklepów przez chwilę widniały ciekawe fakty na temat trybu wieloosobowego w nowym Halo.

W Smyths Toys można było wyczytać, że multiplayer w Halo Infinite będzie oferowany w module free to play. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że tryb zadziała w 120 klatkach na sekundę.

Powyższe dane zniknęły już ze sklepu. Należy pamiętać, że były one nieoficjalne – trzeba poczekać na ich weryfikację przez twórców produkcji.

Halo Infinite to szósta pełnoprawna część znanych i lubianych FPS-ów. Akcja tytułu ma rozgrywać się po wydarzeniach z Halo 5: Guardians. Po raz kolejny wcielimy się w postać Master Chiefa – wykwalifikowanego żołnierza z elitarnego oddziału Spartan. Będziemy musieli położyć kres rządom terroru Cortany.

FPS zadebiutuje pod koniec tego roku na PC, Xboksie One i Series X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się