Halo Infinite z darmowym trybem multi i 120 fps? Tak wynika z przecieku

Na łamach jednego z internetowych sklepów przez chwilę widniały ciekawe fakty na temat trybu wieloosobowego w nowym Halo.

W Smyths Toys można było wyczytać, że multiplayer w Halo Infinite będzie oferowany w module free to play. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że tryb zadziała w 120 klatkach na sekundę.

Powyższe dane zniknęły już ze sklepu. Należy pamiętać, że były one nieoficjalne – trzeba poczekać na ich weryfikację przez twórców produkcji.

Halo Infinite to szósta pełnoprawna część znanych i lubianych FPS-ów. Akcja tytułu ma rozgrywać się po wydarzeniach z Halo 5: Guardians. Po raz kolejny wcielimy się w postać Master Chiefa – wykwalifikowanego żołnierza z elitarnego oddziału Spartan. Będziemy musieli położyć kres rządom terroru Cortany.

FPS zadebiutuje pod koniec tego roku na PC, Xboksie One i Series X.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: