Halo Infinite z darmowym trybem multi i 120 fps? Tak wynika z przecieku

0 komentarzy

Na łamach jednego z internetowych sklepów przez chwilę widniały ciekawe fakty na temat trybu wieloosobowego w nowym Halo.

W Smyths Toys można było wyczytać, że multiplayer w Halo Infinite będzie oferowany w module free to play. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że tryb zadziała w 120 klatkach na sekundę.

Powyższe dane zniknęły już ze sklepu. Należy pamiętać, że były one nieoficjalne – trzeba poczekać na ich weryfikację przez twórców produkcji.

Halo Infinite to szósta pełnoprawna część znanych i lubianych FPS-ów. Akcja tytułu ma rozgrywać się po wydarzeniach z Halo 5: Guardians. Po raz kolejny wcielimy się w postać Master Chiefa – wykwalifikowanego żołnierza z elitarnego oddziału Spartan. Będziemy musieli położyć kres rządom terroru Cortany.

FPS zadebiutuje pod koniec tego roku na PC, Xboksie One i Series X.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się