Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Halo Infinite – ujawniono zwiastun i rozgrywkę

Jednym z najpewniejszych punktów dzisiejszego Xbox Games Showcase miał być pokaz Halo Infinite. I oto jest – mamy zwiastun i prawie 10 minut gameplayu.

Halo Infinite to szósta pełnoprawna część znanych i lubianych FPS-ów. Akcja produkcji rozgrywa się po wydarzeniach z Halo 5: Guardians. Po raz kolejny wcielamy się w postać Master Chiefa – wykwalifikowanego żołnierza z elitarnego oddziału Spartan.  Mamy za zadanie położyć kres rządom terroru Cortany.

Po raz pierwszy o tytule usłyszeliśmy dwa lata temu. Odpowiedzialne za grę studio 343 Industries nie wyjawiło do tej pory wielu faktów na jej temat. Dzisiaj mamy okazję zobaczyć zwiastun i 8-minutowy zapis gameplayu z dema kampanii.

Jak widać na rozgrywce, nowa odsłona cyklu zaoferuje elementy otwartego świata. Obserwujemy walkę i eksplorację terenu – a także jazdę wozem bojowym.

FPS zadebiutuje pod koniec tego roku na PC, Xboksie One i Series X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się