Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Half Life 2 dostosowany do nowych standardów

Zobaczcie, jak gra wygląda w oparciu o Unreal Engine 4.

Fani Half Life 2 przygotowali nowy materiał wideo prosto z wymienionej gry odtworzonej na popularnym silniku Unreal Engine 4. Dzięki „Vergil”, możemy zobaczyć 4 minuty rozgrywki z fanowskiego dzieła.

Fani przenieśli kod źródłowy gry do Unreal Engine 4 i usprawnili wiele elementu graficznych, dzięki czemu produkcja wygląda lepiej niż przed laty. Ważne jest, że przy okazji zachowuje klimat oryginału.

Jak wspomina zespół Vergil, to cały czas projekt, więc wersja finalna, będzie wyglądać lepiej. W tej chwili gracze mogą wchodzić w interakcję z otoczeniem, ale niestety nie wdrożono jeszcze rozmów z NPC i walki z przeciwnikami. Nie wiadomo też, kiedy projekt zostanie ukończony. Niemniej jednak, warto rzucić okiem na poniższy filmik.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 70 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%