Twórcy Killzone i Horizon wyłączają serwery 4 gier

Guerilla Games wyłącza serwery 4 gier, w tym Killzone Shadow Fall
Newsy PS4 PS5

Guerrilla Games potwierdziło, że już niedługo wyłączone zostaną serwery czterech produkcji tego studia. Mowa między innymi o Killzone Shadow Fall i jego samodzielnym rozszerzeniu.

Od 12 sierpnia gracze nie będą mogli zapoznać się z trybami wieloosobowymi: Killzone: Mercenary, Killzone: Shadow Fall, Killzone: Shadow Fall Intercept i RIGS: Mechanized Combat League. Wyłączenie serwerów nie będzie miało wpływu na tryby jednoosobowe wymienionych tytułów.

W dniu 12 sierpnia 2022 r. serwery online dla Killzone: Mercenary, Killzone Shadow Fall (w tym trybu Intercept) oraz RIGS: Mechanized Combat League zostaną wyłączone. Funkcje online (w tym tryby wieloosobowe online) przestaną działać w tym dniu. Tryby offline dla pojedynczego gracza pozostaną dostępne.

– informuje Guerrilla Games

Zamknięcie serwerów ostatnich odsłon serii Killzone było jedynie kwestią czasu. Na początku 2021 roku Guerrilla Games zamknęło stronę serii dając fanom jasno do zrozumienia, że raczej nie mają co liczyć na pełnoprawną kontynuację. Pałeczkę flagowej serii studia przejęło Horizon.

Plotki głoszą, że Killzone otrzyma nową odsłonę, ale nie będzie ona kontynuacją cyklu. W produkcji podobno znajduje się strzelanka osadzona w uniwersum Guerrilla przeznaczona na PS VR2.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie