Take-Two zapewnia, że GTA VI postawi na jakość i przyznaje się do błędu

GTA VI - fanowska grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawna zapowiedź GTA VI zwiastuje nadejście wyczekiwanych informacji o kolejnej produkcji Rockstar Games. Take-Two zapewnia, że gra zaoferuje wysoką jakość.

Prezes firmy powiedział, że TT dalej skupia się na dostarczaniu dobrych produktów. Strauss Zelnick przyznał też, że GTA The Trilogy The Definitive Edition od Grove Street Games było problematyczne, ale kłopoty zostały zażegnane.

Tak, jesteśmy całkowicie skupieni na jakości i zawsze chcemy dostarczać najlepsze możliwe doświadczenia. Od czasu do czasu coś nam nie wychodzi i myślę, że Trilogy było tego przykładem, a tytuł został wypuszczony na rynek z pewnymi problemami. Zajęliśmy się już wieloma z nich, a w przyszłości pojawi się jeszcze więcej poprawek. W przyszłości nadal będziemy skupiać się na jakości i jesteśmy niezwykle pewni wszystkich naszych nadchodzących wydań.

– powiedział szef Take-Two, Strauss Zelnick
Źródło: VideoGamesChronicle

Choć GTA The Trilogy The Definitive Edition miało kiepski pod względem jakości start, sprzedawało i dalej sprzedaje się dobrze. Premiera zestawu odświeżonych produkcji wpłynełą jednak negatywnie na wizerunek Rockstar Games oraz Take-Two.

Strauss Zelnick potwierdził niedawno również, że ujawnienie kolejnych informacji o GTA VI zależy tylko i wyłącznie od Rockstar Games. Nie znamy terminu podania kolejnych konkretów na temat wyczekiwanej produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie