Co z nowymi informacjami o GTA VI? Szef Take-Two komentuje

GTA VI logo na tle palm
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Na początku lutego wreszcie ujrzeliśmy oficjalne potwierdzenie istnienia GTA VI. Choć mogłoby się wydawać, że kolejne wieści są już w drodze, nie jest to nic absolutnie pewnego.

Szef Take-Two Interactive nie ma dobrych wieści dla osób, które liczyły na szybkie ujawnienie nowych konkretów. Strauss Zelnick powiedział, że termin ujawnienia kolejnych informacji lub pierwszych materiałów z gry zależy tylko i wyłącznie od Rockstar Games. Znając tajemniczość słynnego studia, pokaz GTA VI może odbyć się praktycznie w każdej chwili.

[Nasze studia] zawsze decydują, kiedy i w jaki sposób ogłaszają swoje nadchodzące produkty. Oczywiście ludzie muszą pozostać czujni, jeszcze wiele informacji zostanie udostępnionych, a Rockstar zrobi to w odpowiednim czasie.

– powiedział prezes Take-Two, Strauss Zelnic, w rozmowie z IGN

Zelnick wspomniał też o docelowej jakości gry. Oczywistym zamiarem Take-Two i Rockstar jest to, aby Grand Theft Auto VI było jeszcze lepsze od szalenie popularnego i bardzo udanego GTA V.

Każda odsłona wszystkich naszych udanych marek w tej firmie, wszystkie, zawsze radziły sobie lepiej niż poprzednia. Nie twierdzę, że to się powtórzy, nie twierdzę, że jest to gwarantowane, ale z pewnością jest to nasz cel.

– kontynuował

Nie znamy daty premiery i platform docelowych GTA VI. W styczniu bieżącego roku analityk Doug Creutz wysnuł teorię, że nowe GTA mogłoby zadebiutować do końca roku finansowego 2024 – więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie