Wyciekła piosenka z GTA VI. Pojawi się w nowym zwiastunie?

GTA VI - wyciekła kolejna piosenka z gry | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Wygląda na to, że ktoś się za bardzo pospieszył. Gracze najwyraźniej poznali już tytuł kolejnej piosenki z GTA VI. Nie wiemy, czy pojawi się w zwiastunie, czy tylko w grze.

Na razie nie wiemy, czy chodzi o kolejny zwiastun gry, czy może to po prostu dodatek do (zapewne) bogatej playlisty radiowej gry. W każdym razie przesłuchać ją możemy już teraz!

GTA VI – wyciekła nowa piosenka

Ta piosenka z pewnością stanie się hitem, o ile tylko gracze faktycznie usłyszą ją w nowym zwiastunie gry. Nawet jeśli nie, to i tak warto pamiętać, że fani marki od zawsze mają tendencję do zapamiętywania piosenek z różnych stacji radiowych, które często są nierozerwalnie kojarzone z kolejnymi grami z cyklu Grand Theft Auto.

Na kanale Spotify amerykańskiej piosenkarki disco i R&B Anity Ward pojawił się obrazek, który nie pozostawia zbyt wiele w sferze domysłów. W tle zobaczymy tam wielgachne logo GTA VI, co jednoznacznie sugeruje, że wokalistka faktycznie pojawi się na playliście gry. Zapewne w ten sposób liczy na wzrost popularności, co zresztą stało się już z piosenką z pierwszego trailera gry. Tom Petty zaliczył gigantyczny wzrost zainteresowania!

Niekwestionowanym największym przebojem Anity Ward jest Ring My Bells. Nikt się zapewne więc nie zdziwi, jeżeli w radiu nowego GTA faktycznie pojawi się ten utwór. Istnieje jednak też druga opcja – piosenka może akompaniować drugiemu zwiastunowi gry. Na razie nie wiemy, w jakiej formie ją usłyszymy, ale to chyba pewne, że usłyszymy.

Co ciekawe, wcześniej ten sam utwór pojawił się w GTA San Andreas. Część fanów może więc liczyć na swoistą podróż w przeszłość, jeżeli tylko kojarzą utwór.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie