Fani GTA VI to szaleńcy. Stworzyli PDF z wyjaśnieniem całego trailera gry

GTA VI
Newsy PS5 Xbox Series Xbox Series S

Do tej pory mogliśmy zobaczyć jeden trailer GTA VI i jakiś milion przecieków, opinii, interpretacji i czegokolwiek innego, co wymyślili fani. Część z nich postanowiła przygotować rozbudowany dokument, który zbiera wszystkie informacje na temat gry. Trzeba przyznać, że to szlachetna inicjatywa — pozwala lepiej zorientować się w tym, co wydarzyło się w zwiastunie. A jest tam kilka ciekawych poszlak.

GTA VI i specjalny dokument

Internet oszalał na punkcie najnowszej odsłony serii Grand Theft Auto, co widać choćby po liczbach wyświetleń pierwszego trailera. Fani od razu zaczęli snuć różne teorie na temat gry, nie brakuje plotek, domysłów i całej masy informacji dotyczących gry. Emocje sięgają zenitu, a my jako fani nie mamy zbyt wielu materiałów do analizowania — ot jedynie około 90 sekund opublikowanych na zwiastunie. To jednak wystarczy, przynajmniej niektórym.

Pewna grupa fanów postanowiła przygotować specjalny dokument PDF, który zbiera wszystkie informacje na temat gry. Znajdziemy tam analizy dotyczące pojawiających się postaci, jednostek policyjnych czy lokacji. Dosłownie wszystko to, co dało się wyciągnąć z trailera. Można uznać to za pierwsze nieoficjalne kompendium wiedzy o grze. No dobra, drugie, bo pierwszy z pewnością był nasz artykuł.

Plik PDF z informacjami znajdziecie tutaj i trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawa lektura. Szczerze przyznam, że jakość wykonania jak i treści jest naprawdę na wysokim poziomie.

Dokument zawiera listę postaci, organów ścigania, powracających pojazdów, szczegóły fabuły i zestawienie graficzne. Warto jednak pamiętać, że ze względu na planowaną premierę gry w 2025 roku, niektóre szczegóły mogą ulec zmianie. Na ten moment wiemy, że gra zostanie wydana na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. A co z pecetami? To nadal stoi pod znakiem zapytania, choć niechętnie przyznam, że premiera pewnie będzie opóźniona.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie