Trailer GTA VI oglądany od tyłu? Teoria fanów podbija internet

GTA VI
Newsy PS5 Xbox Series Xbox Series S

Przed wami kolejna teoria dotycząca GTA VI i opublikowanego niedawno trailera. Zdaniem niektórych, zwiastun powinniśmy oglądać od tyłu. Chodzi o chronologię pojawiających się scen, które dotyczą głównej bohaterki. Możliwe, że właśnie w ten sposób poznamy jej prawdziwą historię. Pojawiło się nawet odpowiednie wideo.

GTA VI budzi ogromne emocje

Tak wyczekiwana gra, jak GTA VI budzi ogromne emocje i nie ma w tym nic dziwnego. Fani prześcigają się w artykułowaniu swoich oczekiwań, snuciu opowieści czy przypuszczeń na temat gry. W tym wszystkim nie brak też teorii spiskowych, lub szukania ukrytych poszlak i szczegółów. Najnowsze z nich dotyczą samego trailera, a konkretniej sposobu jego oglądania. Wychodzi na to, że robiliśmy to źle.

Na internetowym forum Reddit pojawił się temat dotyczący chronologii wydarzeń przedstawianych w trailerze. Poza kadrami z Vice City widać tam też urywki z życia głównej bohaterki. Kobieta imieniem Lucia jest w więzieniu, rabuje sklepy czy ucieka wspólnie ze swoim partnerem. A co, jeżeli kolejność scen została celowo podmieniona?

Okazuje się, że w tej „wersji” bohaterka dopiero na koniec ląduje w więzieniu. Jak sądzicie, czy ta teoria ma w ogóle jakiś sens?

Fani łączą to z podejrzeniami, jakoby Jason (mężczyzna z trailera) był w rzeczywistości tajnym policjantem. Jego działania miałyby doprowadzić do uwięzienia bohaterki, a obserwowane wydarzenia mogłyby być jedynie retrospekcją. Brzmi wiarygodnie?

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie