GTA VI z gigantycznym rekordem. Prawie 100 milionów odtworzeń trailera w 1 dzień!

GTA VI - kiedy data premiery? Nowe informacje nie ucieszą graczy | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5 Xbox Series Xbox Series S

GTA VI jest na ustach niemalże całego świata, co widać po liczbie wpisów w social mediach, ale również na YouTube. Opublikowany wczorajszej nocy trailer wzbudził tak duże zainteresowanie, że pobił wszelkie rekordy. Wideo ze zwiastunem zostało obejrzane przez miliony osób – graczy, ale pewnie i tych niezwiązanych z gamingiem.

GTA VI jest na topie! Liczby zaskakują

Na pewno obejrzeliście już trailer GTA VI, a nawet zrobiliście to kilkukrotnie. Nic dziwnego, wideo jest świetne, dobrze zapowiada klimat gry, scenerię i pozwala zapoznać się z głównymi bohaterami. Mamy do czynienia z produkcją, która być może na nowo zdefiniuje elektroniczną rozrywkę. Na pewno jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat.

Tym bardziej nie dziwi fakt, jak duże zainteresowanie tytułem jest przejawiane w mediach i na platformach społecznościowych. Trzeba oddać Rockstarowi to, że w obliczu wycieku materiału zareagowali świetnie. Mimo pojawienia się nieoficjalnego trailera przyspieszyli premierę swojego i rozbili bank. Na nieco ponad dobę od opublikowania materiału, ten został już obejrzany niemal 100 milionów razy. A to i tak jedynie statystyki z YouTube. Dobrze wiemy, że zwiastun publikowany był również na Twitterze, Facebooku i nie tylko.

Bezwzględnie jest to jedno z najczęściej oglądanych wideo w tak krótkim czasie na popularnej platformie. Zobaczymy na nim nie tylko bohaterów gry, ale również miejsce akcji. Tak jest, powracamy do Vice City, które od dawna nie miało w serii Grand Theft Auto odpowiedniej ekspozycji. Poza tym wiemy, jak mocno w obecnych realiach będzie osadzona gra.

Zwiastun pokazał nam szaleństwo na ulicach, platformę z filmikami przypominającą TikToka i to, za co kochamy GTA – ogromny, zróżnicowany świat o mocno przestępczym charakterze. Co ciekawe możliwe, że będziemy go zwiedzać stopniowo. Chodzi o ograniczenie eksploracji tak, jak miało to miejsce w niektórych poprzednich odsłonach cyklu. Świadczy o tym pewien screen, o którym pisaliśmy w tym miejscu.

Premiera nowego GTA została zapowiedziana na 2025 rok, choć nie podano konkretnej daty. Wiemy jednak, że gra pominie pecety, a przynajmniej na początku. Na razie zapowiedziana została jedynie premiera na PS5 i Xbox Series X|S. Czekacie już, czy może macie jakieś wątpliwości co do gry? Naszym zdaniem zapowiada się znakomicie!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie