GTA VI na oficjalnym zwiastunie! Premiera w 2025 roku

GTA VI zwiastun i data premiery
Newsy PC PS5 Xbox Series

GTA VI dostało oficjalny zwiastun i ten, jak zresztą możecie się spodziewać, rozwala. Gra wygląda świetnie, next-genowo i może spełnić marzenia wielu fanów.

Trailer GTA VI już jest! Gra na wyjątkowym zwiastunie

W sieci zadebiutował w końcu zwiastun GTA VI. Ja wiem, wiem — już myśleliście, że nic takiego się nie wydarzy. A jednak Rockstar Games, jak już zresztą obiecało wcześniej, wrzuciło do sieci pierwszy zwiastun wcześniej, niż się wszyscy spodziewali. Ma to być podobno niezwykle zaawansowana produkcja pod względem technologicznym.

Co ciekawe, premiera trailera miała mieć miejsce kilka godzin później. Plany Rockstara zostały jednak pokrzyżowane przez, a jakże, wyciek. Nieistniejące już konto na Twitterze opublikowało trailer wcześniej. W związku z tym twórcy podjęli decyzje o przyspieszeniu premiery, żeby gracze obejrzeli go z oficjalnego źródła.

Oto zwiastun GTA VI:

I jak wrażenia?

Data premiery GTA VI to 2025 rok

Rockstar tym samym potwierdziło, że GTA VI pojawi się w 2025 roku. Zawiedzeni są na pewno ci, którzy oczekiwali rychłej premiery, lub chociaż wydania gry w przyszłym roku. Warto pamiętać, że 2025 rok to i tak nie jest jeszcze finalnie pewny termin. Opóźnienia i przesunięcia w produkcji gier zdarzają się nierzadko, a w przypadku tak ogromnej produkcji jest to możliwe. Tym bardziej gdy wiemy, że twórcy GTA niekoniecznie chcą się specjalnie spieszyć.

GTA VI zwiastun

GTA VI miejsce akcji

Z najnowszego zwiastuna dowiadujemy się, że miejscem akcji jest Vice City. Trailer prezentuje nie tylko nazwę miasta, ale również wiele obszarów, które przyjdzie nam odwiedzić. Nowe Vice City różni się oczywiście od tego, które zobaczyliśmy w odsłonie sprzed lat. Słoneczne miasto nowej generacji pełne jest też obszarów poza miastem, w tym bagien z aligatorami czy pięknymi archipelagami. Zwiedzanie świata gry np. samolotem będzie cudownym przeżyciem.

GTA VI zwiastun

Bohaterowie w GTA VI – para kryminalistów

Zgodnie z niektórymi przeciekami, w GTA VI przyjdzie nam śledzić losy dwójki bohaterów. Co najciekawsze, po raz pierwszy przyjdzie nam kierować żeńską protagonistką, która według trailera nie będzie działać w pojedynkę. Towarzyszyć ma jej partner, a cała historia inspirowana była parą Bonnie i Clyde z lat 30. XX wieku. Oczywiście to tylko inspiracja, bo pierwsze skrzypce i tak będzie tu grał słynny rockstarowy styl i jazda bez trzymanki.

Zwiastun GTA VI

Czego jeszcze się dowiedzieliśmy?

Po obejrzeniu trailera możemy być pewni, że GTA VI nie tylko zagwarantuje nam gangsterską przygodę, auta, strzelaniny i napady z bronią w ręku. Gra Będzie odnosić się do współczesnych realiów, na trailerze widać internetowe nagrania z imprez czy wydarzeń dziejących się w świecie gry. Na pewno nie bez komentarza pozostaną trendy z ostatnich lat, w tym społeczeństwo social mediów i tym podobne.

Możemy się też śmiało spodziewać, że świat gry będzie wypełniony szalonymi wydarzeniami. Sugerują to choćby fragmenty z aligatorami wchodzącymi do sklepów, czy policyjne nagrania szaleńców siejących zamęt na ulicy. Cóż, Vice City w GTA VI na pewno nie będzie spokojnym miejscem. A sporo z tego chaosu będzie się działo nawet bez naszego udziału!

Krótki, po mający zaledwie 1 minutę i 30 sekund trailer był tym, czego fani oczekiwali. Dowiedzieliśmy się całkiem sporo o nowej grze i teraz pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje, a wraz z nimi może i oficjalne przedstawienie rozgrywki. Na pewno jest na co czekać, dlatego wszystkie informacje o nowym GTA możecie śledzić wspólnie z nami!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie