Znany insider znów wypowiada się o GTA VI. Poruszył temat daty premiery

GTA VI - logo - dom na przedmieściach
Newsy PC PS5 Xbox Series

Tom Henderson nawiązał do swoich poprzednich informacji w sprawie GTA VI. Oprócz nowych mechanik w grze, przepowiada on potencjalną datę premiery.

Toma Hendersona zna chyba każdy gracz, który choć raz czytał o plotkach czy przeciekach gamingowych. Popularny i wiarygodny insider w przeszłości wielokrotnie wypowiadał się na temat wielu różnych pozycji. Swego czasu informował również o GTA VI. Nadchodzący hit Rockstara znów pojawił się w tweetach Hendersona na Twitterze.

Na watcher.guru niedawno opublikowano informacje związane z oczekiwaną grą. W większości nie ma tam jednak nowych wieści. Redaktorzy poruszyli m.in. temat pojawienia się w grze kryptowalut. Henderson informował o tym już rok temu. Z okazji wspomnianego artykułu, nawiązał do wcześniejszych plotek.

Leaker prosi, aby traktować wszystkie te informacje z dużą rezerwą. Zaznacza, że choć sam informował o obecności kryptowalut w grze, od tamtej pory nie usłyszał żadnych nowych rewelacji w tej sprawie. Ku przypomnieniu – w GTA VI oprócz klasycznej dla serii gotówki ma pojawić się także poboczna waluta w postaci kryptowalut, którymi będziemy nagradzani za misje przez niektóre postacie poboczne. Oczywiście znów będziemy mogli grać na giełdzie i w ten sposób się wzbogacać.

Nieco ciekawszą informacją jest ta, którą Henderson zdradził w kolejnym wpisie. Zaznaczył, że wedle jego wiedzy, premiera tytułu nastąpi najpewniej w okolicach 2024 – 2025 roku.

Nadal wierzę, że gra ukaże się w latach 2024 – 2025. Mówię o turbulentnej sytuacji, ponieważ nie była to zwykła żegluga tak jak w przypadku każdej innej gry w fazie rozwoju podczas COVID itp. Ludzie odchodzili i tak dalej.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Oznacza to, że Rockstar może mieć więcej problemów z tworzeniem GTA VI. Oliwy do ognia mogła dodać właśnie pandemia COVID-19, która najpewniej spowolniła prace nad produkcją. Co ciekawe, wspomniana przez leakera data premiery zgadza się z przewidywaniami finansowymi Take-Two.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie