Premiera GTA VI w 2024 roku? Spójrzcie na te dane od Take-Two

GTA VI - na tle pościgu z Vice City
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Na początku lutego Rockstar Games oficjalnie potwierdziło istnienie GTA VI. Zapowiedziano wówczas, że wkrótce usłyszymy więcej na temat gry, jednak o premierze nadal jest cicho. Analityk wskazał możliwy rok debiutu.

Andrew Uerkwitz twierdzi, że Rockstar Games wypuści dużą produkcję w 2024 roku. Firma nie zapowiedziała żadnej gry poza szóstym Grand Theft Auto, więc najpewniej to właśnie ten projekt ukaże się jako następny.

Wieść dotycząca planów wydania GTA VI w 2024 pokrywa się z opiniami paru innych analityków, a także wskazówkami Take-Two. Firma przewiduje, że lata podatkowe 2024 i 2025 zapewnią jej spory zastrzyk gotówki. Opcje są dwie: albo Take-Two wyda w tym czasie wiele gier i nie uwzględnia wśród nich nowego GTA, albo wyczekiwana Szóstka faktycznie ukaże się za około dwa lata.

GTA VI statystyki Take-Two
Źródło: TweakTown

W zeszłym roku podzieliłem się z Wami subiektywną opinią na temat tego, kiedy mogłoby zostać zapowiedziane i wydane GTA VI. Również doszedłem do wniosku, że najbardziej prawdopodobny rok premiery to 2024. Swoje zdanie podtrzymuję i nawet jeśli Rockstar zapowie tytuł z premierą wyznaczoną na 2023 rok, spodziewałbym się przesunięcia terminu debiutu.

Oczywiście tylko Rockstar i Take-Two wiedzą, kiedy nowe GTA trafi na rynek. Na razie wciąż brakuje oficjalnych informacji dotyczących premiery, więc przyjmujcie opinie analityków z dystansem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie