To może być pierwsza “zapowiedź” GTA VI od Rockstara. Fani są niemal pewni

GTA VI - to może być pierwsza zapowiedź gry od Rockstar Games
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jeżeli to nie jest pierwsza “zajawka” GTA VI, to ja już sam nie wiem. Gracze są przekonani, że albo twórcy coś planują, albo naprawdę nas wyśmiewają.

Fani są pewni, że tym razem Rockstar Games nie żartuje i faktycznie porusza temat GTA VI. Może to być prawda, ale nie koniecznie zwiastuje to jakieś konkrety dotyczące gry. Internauci, rzecz jasna, są w dużej mierze przekonani, że faktycznie coś jest na rzeczy. Na razie lepiej jednak wstrzymać się z entuzjazmem.

Rockstar “pokazuje” GTA VI?

Trwają obchody 10-lecia GTA V, które wydają się idealną okazją na zapowiedź kolejnej części cyklu. O nowym GTA mówiono już bardzo dużo, oliwy do ognia dolewali rzekomi aktorzy głosowi z gry, a i Take-Two nie wydaje się z tym specjalnie skryte. Teraz jednak Rockstar jednym wpisem na Twitterze rozgrzał całą społeczność. Zresztą, spójrzcie sami:

Festiwal Szczęśliwego Księżyca! Zagraj w GTA Online w dowolnym momencie w tym tygodniu, by zdobyć koszulkę Czerwonego Szczęśliwego Księżyca i dołączyć do świętowania.

– czytamy we wpisie na Twitterze

Nawet nie trzeba specjalnie wpatrywać się w obrazek, aby dostrzec gigantyczne cyfry “V” oraz “I” po lewej jego stronie. To oczywiście część napisu “Vinewood”, lecz litery wydają się specjalnie wyeksponowane w ten sposób, aby przypominały rzymską “6”. W komentarzach praktycznie wrze, a i na Reddicie gracze są niemal pewni, że coś jest na rzeczy.

Tym razem jednak i ja skłaniam się ku temu, bo nie uwierzę, że to przypadek. Rockstar Games doskonale zdaje sobie sprawę z niecierpliwości fanów, więc istnieje szansa, że to pierwsza “zajawka” nowej części Grand Theft Auto. Czy faktycznie do czegoś może prowadzić? Jeżeli wierzyć skrupulatnym ustaleniom pewnego fana, jak najbardziej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie