Aktorzy z GTA VI szaleją na streamie. Fani są pewni, że to scena z gry

GTA VI - aktorzy szaleją na streamie, a fani już wydali wyrok
Newsy PC PS5 Xbox Series

Kolejny stream na profilu na Instagramie Bryana Zampelli rozgrzał czekających na GTA VI graczy. Tym razem znalazła się też na nim aktorka z gry.

Bryan Zampella rzekomo wcielać się ma w jedną z głównych postaci w nadchodzącym GTA VI – Jasona. Aktor nie potwierdził swojego angażu, ale nagrywane przez niego filmy i wrzucane na Instagrama zdjęcia mówią same za siebie. Oliwy do ognia dolał najnowszy stream, który najpewniej przedstawia jedną z kluczowych scen w samej grze. Tak przynajmniej uważają gracze.

GTA VI ponownie teasowane przez aktora

Tym razem oprócz Zampelli, na filmie pojawia się również jeszcze niezidentyfikowana aktorka, która rzekomo ma wcielić się w Lucię. Do tej pory powszechnie uważano, że za głos tej postaci w grze odpowiadać będzie Alexandra Echavarri, ale być może te pogłoski nie są prawdziwe. Oczywiście istnieje też szansa, że sam Zampella “bawi się” z fanami serii od Rockstar Games. W tym przypadku jednak na aktora z pewnością spadłyby gromy, gdyby finalnie się okazało, że wodzi wszystkich za nos.

W trakcie jednego z ostatnich live’ów na profilu Instagram aktora zobaczymy kobietę, która wsypuje do szklanki proszek, a następnie podaje go domniemywanemu aktorowi. Ten wypija drinka, ale osuwa się na podłogę nieprzytomny. Wtedy kobieta wraca z kijem bejsbolowym i uderza obok jego głowy. Wiele osób uważa, że przedstawia to scenę z gry, w której Jason miałby dostać w głowę wspomnianym kijem. Oczywiście to tylko sugestie, ale społeczność jest prawie pewna, że właśnie o to chodzi.

“Wyobraźcie sobie, że to prawda i to jedna z cutscenek w grze” – piszą internauci. “Widzę to wyraźnie – odtwarzają misję, w której Lucia i Jason się spotykają” – twierdzi inny gracz. Oczywiście nic nie zostało jeszcze potwierdzone, ale wysyp podobnych materiałów w ostatnich czasie sugeruje, że mimo wszystko gra dostanie niebawem zapowiedź.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie