Znamy konkretny dzień premiery zwiastuna GTA VI? Fani już węszą

GTA VI z konkretną datą pokazu? Istnieje spora szansa
Newsy PC PS5 Xbox Series

Tego domyślić może się każdy, ale fani już węszą i uważają, że wiedzą, kiedy zadebiutuje zwiastun GTA VI. „Początek grudnia” to… 7 grudnia?

Od wczorajszej wielce oczekiwanej oficjalnej zapowiedzi GTA VI nie minęło wiele czasu. Fani jednak już teraz węszą po sieci i szukają wskazówek, kiedy zwiastun może się pojawić. Rockstar przyznał jedynie, że mowa o „początku grudnia”. Dla graczy z Reddita może to oznaczać dokładnie 7 grudnia i to najpewniej w samym środku nocy, czasu polskiego. O ile, rzecz jasna, nie uznać tych rewelacji za naciągane.

Kiedy ten zwiastun GTA VI?

A niestety muszę Was przestrzec, bo o ile są ciekawe, o tyle nie ma za nimi żadnego sensownego argumentu. Z drugiej strony GTA IV pierwszy raz zapowiedziano na konferencji Microsoftu w 2006 roku. Wtedy też Peter Moore, ówczesny wiceprezydent korporacji, podwinął rękaw z tymczasowym tatuażem z GTA IV. Także… wszystko jest możliwe.

Gracze uważają, że zwiastun zadebiutuje na The Game Awards 2023, które wystartuje 7 grudnia 2023 roku (8 grudnia o godzinie 1:30 czasu polskiego). Wszystko dlatego, że host wydarzenia, Geoff Keighley polubił mema związanego z zapowiedzią gry na wydarzeniu. Dla jednych to wystarczający dowód, a dla innych byle naciągana poszlaka, która nic nie znaczy.

The Game Awards jest jednak kolosalnym wydarzeniem, jednym z największych. Dostawaliśmy na nim zapowiedzi takich tytułów jak Alan Wake 2, Armored Core VI czy Death Stranding 2. Z drugiej jednak strony Rockstar słynie z tego, że pokazuje wyczekiwane gry (lub też je zapowiada) ot tak, bez fanfarów. Dlatego też radzę się wstrzymać z entuzjazmem, ale nic nie jest niemożliwe.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie