Wyciekło nowe logo Rockstar Games. Gracze dopatrują się informacji o GTA VI

GTA VI na nowym logo Rockstar Games? Gracze szaleją | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Po sieci krąży rzekomo nowe logo Rockstar Games. Gracze już szaleją, bo twierdzą, że widzą tam informacje o GTA VI. Tyle że… raczej nic takiego nie ma miejsca.

Wystarczy tylko delikatna iskierka, aby znów serca miłośników serii Grand Theft Auto zapłonęły. Przestrzegam, że nie warto zbytnio opierać się na tego typu plotkach i domysłach. Na szczęście coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę.

GTA VI na nowym logo Rockstara?

Rockstar Games regularnie wypuszcza różne wariacje swojego logo. Firma dysponuje kilkoma logotypami, które różnią się przede wszystkim kolorem i symbolizują inne lokacje ich studiów. Raz na jakiś czas dostaniemy również inspirowany czymś, odświeżony design. Nie jest to jednak aktualizacja znaku, a jedynie artystyczna ciekawostka, na której najwięksi fani różnych ich IP mogą znaleźć ukryte ciekawostki.

Nie inaczej jest w tym przypadku. Po sieci krąży rzekomo świeże logo firmy powstałe z okazji 25. imprezy pracowniczej. “Wyciekła nowa grafika z 25 Holiday Party. W prawym rogu jest samochód, być może z GTA VI? Założę się, że jest tak wiele easter eggów. Uwielbiam!” – pisze jeden z internautów.

Pod postem, co intrygujące, dominuje sceptycyzm. Wielu graczy ostrożnie podchodzi do rewelacji, przypominając, że firma często publikuje autorskie wizje swojego logo – czasami inspirowane świętami, czasami premierami gier, a często też istotnymi rocznicami. Część graczy zwraca uwagę na samochód widoczny w dolnym, prawym rogu, który może być nowym pojazdem… z GTA VI. Niektórzy twierdzą jednak, iż to odświeżony design Bravado Banshee.

Coś nowego wychodzi od Rockstar i ludzie od razu myślą, że jest to związane z GTA VI. Jeśli to nie jest schizowe, to nie wiem, co jest. Nie wszystko musi mieć związek z GTA 6. Dajcie spokój!

– ostrzega jeden z komentujących

Mimo wszystko, na całym wzorze jest sporo ukrytych smaczków. Mamy maskotkę uczelni z Bully, samochód z GTA V czy piłkę tenisową z Table Tennis. No ale wciąż nic, co mogłoby bezpośrednio wskazywać na nowe GTA. Warto zaznaczyć, iż gra mogła zaliczyć niedawno wewnętrzne opóźnienie.

Źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/1buhg0b/artwork_leaked_from_rockstars_25th_employees/

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie