Tak może wyglądać główna bohaterka GTA VI. Każdy detal na świetnym modelu

GTA VI - tak powinna wyglądać główna bohaterka gry, w każdym detalu
Newsy PC PS5 Xbox Series

Pewien fan-artysta zabrał się za stworzenie pełnego detali modelu 3D niejakiej Lucii, czyli rzekomej protagonistki GTA VI. To jedna z dwóch głównych postaci.

Rockstar Games musi się dziwnie czuć, skoro fani są w stanie stworzyć fanowskie prace, bazując jedynie na nieoficjalnych, “wyciekniętych” materiałach z GTA VI. W ubiegłym roku Rockstar padło ofiarą ataku, w wyniku którego do sieci przedostały się wczesne filmy i screeny z gry. Te potwierdziły jednoznacznie, że wcześniejsze plotki powinny okazać się prawdą. Chodzi przede wszystkim o osadzenie akcji w Vice City oraz oddanie graczowi do dyspozycji dwójki protagonistów.

Lucia z GTA VI w pełnych detalach

O samej fabule nie wiemy zbyt wiele, ale gracze mają wcielić się w parę rabusiów, czyli Lucię i Jasona. Jakiś czas temu odkryto nawet aktorów, którzy najpewniej użyczyli im ruchów i głosu. Szczególnie ciekawie zapowiada się jednak Lucia – to pierwsza grywalna bohaterka w historii GTA (pomijając może wiekową, pierwszą część), a zarazem kobieta, która pierwszy raz w grach Rockstar Games ma mieć tak istotne znaczenie. Nic dziwnego, że w sieci grzmi i niektórzy obawiają się, czy deweloperom uda się wykreować damską postać, która zapadnie w pamięć. Tym bardziej że sami ponoć zdecydujemy, czy Jason i Lucia będą parą, czy nie…

W każdym razie do tej pory nie wiemy, jak dokładnie wygląda Lucia. Na wyciekach można było zobaczyć jej model, ale pozbawiony detali i ostatecznego szlifu. Od czego jednak mamy fanów? Jeden z nich pochwalił się na swoim profilu na ArtStation modelem tej postaci w pełnym 3D ze wszystkimi detalami. Efekt jest naprawdę świetny. Od razu widać, że postać może mieć portorykańskie korzenie tak jak aktorka wcielająca się w jej rolę, czyli Alexandra C. Echavarri.

Oczywiście postać niekoniecznie może tak finalnie wyglądać. Wszystko leży w intencji Rockstara, a fan opierał się jedynie na wczesnych przeciekach. Przy okazji – twórcy niedawno sami podgrzali atmosferę wokół możliwego ujawnienia gry. Z kolei Lucią możemy już grać w GTA: San Andreas, ale… efekt nie jest aż tak zachwycający.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie