Lucia z GTA 6 pojawiła się w GTA: San Andreas. Możesz nią zagrać

Lucia-z-GTA-6-w-San-Andreas
Newsy PC

Lucia będzie jedną z bohaterek oczekiwanego GTA 6 i dzięki wcześniejszym przeciekom wiemy, jak wygląda. Nie musisz jednak czekać na „szóstkę”, by już teraz bliżej poznać dziewczynę.

W sieci pojawił się naprawdę świetny mod dla fanów serii Grand Theft Auto. Przenosi on Lucię z GTA 6 do GTA: San Andreas. Za projekt odpowiada moder SERGIO_VAN_DYK, który udostępnił swój projekt do pobrania na stronie Nexusmods.

Zagraj jako Lucia z GTA 6. Tak prezentuje się bohaterka

Polecana modyfikacja nazywa się po prostu Lucia GTA VI. Jak się zapewne domyślasz, podmienia główną postać GTA: San Andreas na Lucię z GTA 6. Model dziewczyny został przyzwoicie wykonany, więc pobieraj go w tym miejscu, jeśli nie możesz się doczekać premiery nowej odsłony serii.

Tak prezentuje się Lucia w akcji. Zapraszam na krótką prezentację rozgrywki!

Przypominam, że do wielkiego wycieku szczegółów dotyczących Grand Theft Auto 6 doszło we wrześniu tego roku. Do sieci przedostały się materiały wideo wczesnej wersji gry oraz sporo danych. Studio Rockstar wydało wówczas komunikat, którego treść przypominam: Jesteśmy bardzo rozczarowani, że szczegóły dotyczące naszej następnej gry zostały ujawnione w ten sposób. Nasze prace nad kolejną grą Grand Theft Auto będą kontynuowane zgodnie z planem, a my, jak zawsze, jesteśmy zaangażowani w dostarczenie Wam, naszym graczom, wrażeń, które naprawdę przekroczą Wasze oczekiwania.

A kiedy premiera GTA 6? Co ciekawe, dopiero co pisaliśmy o dokumencie, w którym Microsoft jasno sugeruje rok 2024.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie