Rockstar już wcześniej ujawniał datę pokazu GTA VI? Fani twierdzą, że znaleźli datę premiery gry

GTA VI - fani twierdzą, że Rockstar się z nimi bawi i odkryli datę premiery
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jutrzejszy pierwszy oficjalny pokaz GTA VI będzie tym, na co miliony graczy czekały. Na premierę jednak trzeba zaczekać jeszcze dłużej. Tylko ile?

Rockstar już jutro zrzuci bombę i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielce oczekiwany to moment. Tweet z samą datą premiery zwiastuna rozgrzał miliony graczy. Aż strach pomyśleć, co będzie, gdy zadebiutuje już sam materiał. A co dopiero, gdyby… miał datę premiery. Jak na razie nie znamy dokładnej zawartości wideo, więc nie liczcie, że od razu dowiedziecie się o grze wszystkiego.

Niemniej fani znów kopią. Tym razem dokopali się rzekomo do potencjalnej daty premiery nowego Grand Theft Auto. Problem jest jednak jeden, bo wszystko brzmi na niezwykle naciągane. Można jednak do tego podejść od drugiej strony, bo jednocześnie fani uważają, że data premiery zwiastuna była znana od jakiegoś czasu, a R* faktycznie się z nimi bawi.

Data premiery GTA VI znana od dawna?

YouTuber LegacyKillaHD głosi, że producent już jakiś czas temu mógł wrzucić do GTA Online datę pokazu GTA VI. Wszystko miałoby być widoczne na tym ciągu cyfr na jednej z rocznicowych koszulek.

Poza Rockstar Games drażniących się z datą i godziną ujawnienia GTA VI za pomocą tajnej sekwencji liczb „1252309” na tej koszulce GTA Online kilka miesięcy temu, jest tu również więcej POTENCJALNIE interesujących liczb.
040125 = 1 kwietnia 2025
Czy to może być planowana data premiery GTA 6?

– uważa LegacyKillaHD

Szkoda tylko, że szansa na wydanie tak oczekiwanej gry 1 kwietnia 2025 roku wydaje się kuriozalna, bo Rockstar raczej nigdy nie wypuściłby gry w Prima Aprilis. No, a przynajmniej brzmi to mało wiarygodnie. Co więcej, potencjalna data premiery wychodzi poza ramy przedstawione oficjalne przez Take-Two, więc to również się nie zgadza. Sekwencja liczba jest w tym przypadku najpewniej trochę wyjęta z kontekstu tak, aby pasowała do teorii graczy. Co nie zmienia faktu, że faktycznie mogą w niej skrywać się jeszcze inne sekrety.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie