Aktor z GTA VI szykuje się do zapowiedzi gry? Tajemniczy wpis w social mediach

GTA VI z konkretną datą pokazu? Istnieje spora szansa
Newsy PC PS5 Xbox Series

Hawajska koszula, Miami, słońce i plaża… Czy to faktycznie sensowne tropy czy fani czekający na GTA VI znów przesadzają i szukają dziury w całym?

Niedawno samo Rockstar Games mogło (ale nie musiało!) nawiązać do pokazania Grand Theft Auto VI. Firma opublikowała bardzo wymowną notkę przy okazji nowości do GTA Online, a fani oszaleli. Wiecie, to już rok od potwierdzenia, że gra istnieje, a wielki przeciek wydarzył się dość dawno temu. I przez ten cały czas nie dostaliśmy żadnych konkretów ani nawet urywka zwiastuna. Czy więc Rockstar Games w tym roku faktycznie coś pokaże? A może stanie się to… niedługo?

Tak uważają gracze, którzy śledzą social media niejakiego Bryana Zampella, aktora dubbingowego, który rzekomo wcielił się w rolę Jasona w GTA VI. Przypomnę, że nadchodząca pozycja ma przedstawić nam dwójkę głównych bohaterów w stylu Bonnie i Clyde, czyli Jasona i Lucię. Zapowiada się więc dość przełomowa (jak na tę serię) przygoda, ale kiedy czegoś się o niej dowiemy?

Zampella wrzucił niedawno na Instagrama fotkę. Ma na niej hawajską koszulę i stoi między palmami w, jak się wydaje, Miami. Nowe GTA ma nas zabrać do Vice City, czyli miasta wyraźnie inspirowanego słoneczną metropolią na wschodzie Stanów. Gracze węszą i uważają, że coś może zdarzyć się na pokazie PlayStation, a sam aktor ponoć jest w Miami właśnie po to, aby wziąć udział w zapowiedzi gry.

To wszystko brzmi optymistycznie, ale i totalnie bezsensownie. Wszak nie mamy pewności, że to właśnie on gra Jasona (a jedynie poszlaki), bo nie zostało to potwierdzone. Rockstar ma w nosie gamingowe wydarzenia i słynie raczej z tego, że deweloperzy wrzucają zwiastun dość nagle, bez wcześniejszych fanfarów. Nie oznacza to jednak, że gracze się mylą, ale radzę jednak wstrzymać się z entuzjazmem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie