GTA V kody nieśmiertelność, kasa, pojazdy

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA V z wynikiem, którego mogą pozazdrościć najbardziej kasowe filmy!

Rockstar trafiło nie w dziesiątkę, a w setkę ze swoim GTA V. Gra ma na karku niemal pięć lat, lecz nadal bardzo dobrze się sprzedaje i pobija kolejny ważny próg.

Niektórzy mają już dosyć GTA V i całego szumu wokół tej gry, omijając przy tym GTA Online z daleka. Fakty są jednak niezaprzeczalne – ta gra podbiła branżę i jest jednym z większych fenomenów na rynku gier. Świadczy o tym m.in. jedna liczba, którą podaje serwis Marketwatch.

6 miliardów dolarów przychodu dla GTA V

Według wspomnianego źródła, takim właśnie wynikiem może poszczycić się już GTA V, które przedłuża sobie życie dzięki ciągłym aktualizacjom komponentu sieciowego – GTA Online.

Analityk Doug Creutz podkreśla na łamach wspomnianego portalu, że żaden z najbardziej kasowych filmów nie osiągnął zbliżonego wyniku. Dla porównania przytoczono tutaj Avatara Jamesa Camerona, czyli produkcję, która na filmowym podwórku może poszczycić się największym przychodem. Wynosi on 2,8 mld dolarów brutto, czyli daleko, daleko za GTA V.

Jak zatem widać, gry to naprawdę dochodowy biznes, jeśli producenci wstrzela się w zapotrzebowania graczy.

GTA VI – premiera, mapa, świat, bohaterowie, battle royale w online, innowacje w serii. Redakcyjne rozważania

Poniżej przypominamy, co przyniosła ostatnia aktualizacja GTA Online. Dzięki ciągłemu wsparciu tytuł zatrzymuje w Los Santos niezliczone rzesze użytkowników.

GTA V wciąż żyje dzięki takim nowościom w GTA Online

Jak czytamy na stronie Rockstar Games Social Club, w Wyścigach strzeleckich dwuosobowe drużyny wsiadają do przeróżnych pojazdów bojowych – jeden gracz kieruje, drugi strzela. Strzelec musi niszczyć cele działkiem, a kierowca ściga się z rywalami, aby zgarniać punkty za okrążenia. Po każdym okrążeniu role się odwracają, a wygrywa drużyna, która na koniec uzbiera najwięcej punktów.

Kończenie okrążeń w najlepszej trójce i zaliczanie punktów kontrolnych przed rywalami zapewnia premie, ale tutaj liczy się głównie celność. Więcej punktów dostaje się za mniejsze cele, a najwięcej – za trafianie ich w samą dziesiątkę. Niecierpliwi strzelcy mogą wybierać większe tarcze, ale to za celne trafienia w te najmniejsze zdobycz będzie największa.

Kierowcy powinni wyczuwać sytuację – jeśli strzelec dobrze sobie radzi, to lepiej zdjąć nogę z gazu i pozwolić mu się wyżyć przed ruszeniem do kolejnego punktu kontrolnego.

Wyścigi strzeleckie dostępne są już dzisiaj w GTA Online wraz z siedmioma trasami i wachlarzem szturmowych pojazdów, w tym nowym Vapidem Caracarą.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%