GTA V wkrótce na PS5. Jak przenieść swoją postać i zapis z kampanii?

GTA V i konsola PlayStation 5 PS5
PS5

Udostępniono instrukcję przeniesienia postępów z GTA V oraz Online z PlayStation 4 i Xbox One na PlayStation 5. Przygotujcie się na premierę ulepszonej wersji hitu Rockstar Games.

Jeśli planujecie powtórzyć sobie fabułę piątego Grand Theft Auto na PS5, nie musicie specjalnie kombinować. Już teraz możecie przenieść swoje zapisy z PS4 i Xbox One do chmury Rockstar Games. Aby to zrobić, musicie uruchomić GTA V na swojej konsoli, włączyć zakładkę „Game” z menu pauzy i wybrać opcję „Upload Save Game”. Pamiętajcie jednak, że Wasze zapisy będą dostępne do pobrania tylko przez 90 dni.

Jeśli chodzi o GTA Online, kwestia przeniesienia swojej postaci również jest prosta. Wystarczy, ze uruchomicie grę w wersji na PS5 po jej premierze. Przeniesiecie w ten sposób swoją postać, wszystkie jej wirtualne pieniądze, statystyki, samochody, nieruchomości, bronie, ubrania i inne elementy oraz przedmioty, które udało Wam się zdobyć już odblokować.

Niedawno poznaliśmy też szczegóły działania GTA V na PS5. Gra zaoferuje trzy różne tryby, o których przeczytacie w tym artykule.

Grand Theft Auto V w wersji na PS5 i Xbox Series zadebiutuje już 15 marca. Jeśli macie aktywną subskrypcję PS Plus, odświeżoną wersję GTA Online będziecie mogli odebrać zupełnie za darmo przez trzy miesiące od premiery.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie