Świąteczna moc atrakcji w GTA Online. Los Santos zasypie się śniegiem

gta online wydarzenie świąteczne
PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

GTA Online niedługo powinno otrzymać specjalne świąteczne wydarzenie. Choć nie znamy szczegółów, spodziewamy się, że Los Santos pokryje się śniegiem już za parę dni.

Czekacie na GTA VI? My też, ale zanim ten temat się ruszy, powinniśmy zadowolić się kolejnymi atrakcjami w GTA V.

GTA Online i świąteczne wydarzenie

Osobiście uwielbiam różnego rodzaju sezonowe eventy w grach wideo. Z okazji Halloween czy Gwiazdki potrafię wrócić do tytułów, o których już zapomniałem, aby tylko skorzystać z limitowanych atrakcji. Tym bardziej cieszy więc kolejna nowość w GTA V!

Rockstar niestety nie podał jeszcze żadnych szczegółów, ale nie powinniśmy martwić się, że gwiazdkowego eventu nie będzie. O to należy być raczej spokojnym, bo deweloperzy robią, co mogą, aby utrzymać przy sobie wielu graczy. Tym razem powinniśmy spodziewać się zasypania Los Santos śniegiem i kolejnych skórek oraz trybów gry i prezentów.

Event najpewniej ruszy 23 grudnia, gdyż 22 grudnia kończy się bieżący sezon. Oznaczałoby to, że zaledwie dzień przed Wigilią powinniśmy móc pobrać aktualizację, która wprowadzi parę nowości i wszechobecny śnieg. To drugie nie jest niczym nowym, twórcy dodawali ten element już w poprzednich latach.

Zgodnie z tym, co było już kiedyś, możemy spodziewać się kolejnych trybów gry (bitwa na śnieżki!), prezentów czy kolejnych ubrań i skinów. Co ciekawe, w sklepie wydawcy ruszyła świąteczna wyprzedaż.

Warto przypomnieć, że równolegle z GTA Online, Rockstar rozwija także Red Dead Online, choć z nieco mniejszym powodzeniem. Na Dzikim Zachodzie już teraz panuje świąteczna atmosfera.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie