Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA Liberty City Stories od teraz na PC dzięki fanowi. Pobierajcie za darmo

GTA Liberty City Stories nigdy nie zostało oficjalnie wydane na komputerach PC, lecz od czego jest uzdolniona społeczność skupiona wokół popularnej gangsterskiej serii.

The Royal Game Army Ranger Studio udostępniło w sieci finalną wersję (1.0) Grand Theft Auto Liberty City Stories PC Edition w formie moda do Grand Theft Auto: San Andreas.

Oznacza to, że posiadając GTA San Andreas możemy zagrać na blaszakuLiberty City Stories, które nigdy nie pojawiło się na komputerach! Tytuł ten pierwotnie ukazał się na PSP w październiku 2005 r., a później został przeniesiony na konsolę PlayStation 2 (w czerwcu 2006 r.). Po latach pojawiła się ponadto wersja mobilna na systemy iOS oraz Android.

Premiery gier na nowy tydzień. 11 tytułów wartych uwagi

Projekt Grand Theft Auto Liberty City Stories PC Edition w 2008 r. został anulowany, ale jego rozwój wznowiono w maju tego roku. Od tego czasu nowy zespół programistów stale publikuje aktualizacje beta i wczoraj opublikował ostateczną wersję 1.0. To oczywiście nie koniec pracy i moderzy obiecują kolejne aktualizacje.

Kto jest chętny pobrać GTA Liberty City Stories na PC, niech klika tutaj. Poniżej wrzucamy wideo z rozgrywki:

GTA Liberty City Stories na PC – mod do GTA San Andreas

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%