GTA: Liberty City Stories już na Androidzie

GTA: Liberty City Stories już na Androidzie
Mobile Newsy

Do sklepu Google Play wpadło właśnie GTA: Liberty City Stories. Znamy cenę oraz resztę szczegółów.

Rockstar udostępniło w Google Play nową grę GTA: Liberty City Stories. Teraz produkcją mogą się cieszyć wszyscy posiadacze sprzętów z systemem Android. Co prawda gra już w grudniu zeszłego roku debiutowała na mobilnych urządzeniach, ale tylko od Apple. Tytuł dostał lepszą grafikę w porównaniu do oryginału sprzed lat oraz system sterowania przystosowany do ekranów dotykowych.

Produkcja dostępna jest w cenie około 20 złotych. Poniżej znajdziecie jej krótki opis i zwiastun, a pobrać możecie ją w tym miejscu.

Przygotuj się na powrót na Wschodnie Wybrzeże, ponieważ Grand Theft Auto: Liberty City Stories wychodzi na urządzeniach przenośnych. Krótsze, szybsze misje zostały dopasowane do rozgrywki na urządzeniach przenośnych, a jakość otwartego świata została znacząco podniesiona dzięki dużym możliwościom graficznym urządzeń z systemem Android. Wśród innych usprawnień są m.in. lepsze sterowanie i zapisywanie gry na wielu platformach naraz.

Toni Cipriani, były zaufany członek rodziny Leone, wychodzi z ukrycia po odpokutowaniu zabójstwa innego członka mafii. Zastaje Liberty City w chaosie, ponieważ Rodziny prowadzą brutalną walkę o panowanie nad miastem, które powoli ugina się pod ciężarem korupcji politycznej, zorganizowanej przestępczości, przemytu narkotyków i strajków związków zawodowych. Na drodze do przekazania panowania nad miastem rodzinie Leone staną Toniemu psychotyczni zabójcy, zdeprawowani oligarchowie, cyniczni politycy, a nawet jego własna matka.

  • Nowe tekstury i grafika w wysokiej rozdzielczości
  • Oświetlenie i cienie generowane w czasie rzeczywistym
  • Większa odległość renderowania
  • Ulepszone sterowanie dotykowe
  • Zapisywanie gry w chmurze dla wielu platform naraz za pomocą Rockstar Social Club
  • Obsługa dodatkowych kontrolerów

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie