GTA 5 i Online z aktualizacją. Misje fabularne i odbijanie miasta w San Andreas Mercenaries

GTA-5-Online
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Rockstar przygotował nową aktualizację GTA 5. Patch 1.67 nie tylko wprowadza sporo nowości w trybie Online, lecz zajmuje się również poprawkami błędów.

Patch 1.67 do GTA 5 to prawdziwa uczta nowości, jeśli bawicie się w trybie sieciowym tego tytułu. Deweloper wprowadził GTA Online: San Andreas Mercenaries, mamy też nowe zlecenia, pojazdy, broń i wiele poprawek.

Patch 1.67 do GTA 5. Jakie nowości?

Pełna lista zmian jest bardzo długa i możesz ją przejrzeć na stronie Rockstar Games. Tutaj skupimy się na samej śmietance, czyli nowościach.

  • GTA Online: San Andreas Mercenaries – Operacja Przewrót zawiera sześć nowych misji dla 1-4 graczy, które sprawdzą wasze najemnicze umiejętności — przeprowadzicie rozpoznanie, zdobędziecie cenne wyposażenie, wykonacie zuchwałe odbicie więźnia i wybijecie zęby doskonale naoliwionej machinie wojennej Merryweather. Operację: Przewrót rozpoczniecie za pomocą nowego panelu operacyjnego, który można dokupić do Mammotha Avengera w Warstock Cache & Carry.
  • Trzy prywatne zlecenia w ramach operacji ALS. W każdej z nich można zdobyć strój za pierwsze ukończenie oraz premie za losowe dodatkowe cele, które można otrzymać do wykonania przy każdym kolejnym rozegraniu tych misji. Operacje można rozpocząć za pomocą nowego panelu operacyjnego Anioły Los Santos. Można też je zacząć dzwoniąc z iFruita bezpośrednio do Charliego, gdy już zainstalujecie swój panel operacyjny.
  • Hangary zostały wzbogacone o szereg nowych możliwości i funkcji.
  • Do laptopa w aplikacji Free Trade Shipping Co. dodano cztery nowe misje namierzania ładunków oraz trzy nowe misje sprzedaży.
  • Nowe ulepszenia Avengera. Nie musicie już kupować bazy (ani hangaru), żeby posiadać i używać Avengera, którego można do siebie wzywać poprzez sekcję Duże pojazdy w menu interakcji.
  • Nowy sportowy samochód Grotti Itali GTO StingerTT oraz nowy SUV Maibatsu MonstroCiti.
  • Zestaw nowych pojazdów, od terenówek w stylu Declasse Waltona L35 i Vapida Ratela do niewykrywalnego dla radarów myśliwca F-160 Raiju, samolotu śmigłowego Mammoth Streamer216 i nie tylko.
  • Nowa broń – taktyczny SMG.

Aktualizacja GTA 5 pobierze się automatycznie, kiedy tylko uruchomicie grę.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie