Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

GTA 5 – fan wyrzeźbił mapę Los Santos w drewnie

Korzystając z wolnego czasu na kwarantannie, pewien sympatyk hitu Rockstara wyrzeźbił mapę świata gry w drewnie. Pracę podziwia cała branża.

Pomimo że od premiery GTA 5 minęło już trochę czasu, tytuł budzi wciąż wiele emocji, przy okazji sprzedając się bardzo dobrze. Ostatnio na przykład modne stały się walki gangów graczy przebranych za kosmitów w GTA Online, o czym pisaliśmy parę tygodni temu. Użytkownik forum Reddit o pseudonimie Originartwork postanowił pochwalić się swoim dziełem nawiązującym do tytułu – mowa o drewnianej mapie Los Stantos i okolic.

Trzeba przyznać, że nie jest to dzieło byle jakie – artyście na pewno zajęło dużo czasu wydłubanie tego wszystkiego. Originartwork zadbał o zamieszczenie oznaczeń i nazw w odpowiednich miejscach oraz odzwierciedlił topografię rejonów (na poniższych zdjęciach można zobaczyć wgłębienie – to jezioro Alamo Sea). Więcej fotografii można obejrzeć pod tym adresem.

Bez wątpienia widać, że jest to robota profesjonalisty – autor mapy przyznaje, że zawodowo zajmuje się drzeworytnictwem. Ponadto nie jest to pierwsza mapa wirtualnego świata wykonana przez Originartwork: artysta ma na swoim koncie chociażby rzeźbę terenu z Fortnite’a. Gracz zdradził też, że obecnie pracuje nad mapą Red Dead Redemption 2, która ze względu na swoje rozmiary jest bardziej czasochłonnym projektem niż ten niedawno ukończony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się