Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

GTA Online – zieloni kosmici nie są już bezkarni. Do konfliktu dołączają fioletowi i pomagają graczom

Trwają zmasowane ataki zielonych kosmitów na graczy w GTA Online. Ostatnio jednak wśród bywalców Los Santos wyłoniła się pewna grupa porządkowa, która zaczęła bić bijących.

Kilka dni temu informowaliśmy o coraz częstszych atakach przebranych za kosmitów graczy na „przyzwoitych” bywalców GTA Online. Wygląda na to, że niektórych fanów gry zaczęła ta samowola drażnić: w grze pojawiła się grupa fioletowych gości, którzy próbują przywołać zielonych do porządku.

Jak nietrudno się domyślić, w swojej ciężkiej pracy nad praworządnością w grze fioletowi uciekają się do tych samych metod, co zielone łobuzy – w ruch idą więc pięści, kije bejzbolowe i inne podobnie mocne argumenty.

Powody stojące za powstaniem gangu fioletowych były podobno skrajnie odmienne: część graczy chce po prostu bronić ludzkości i porządku społecznego, a pozostali mają zwyczajną ochotę komuś nakłaść.

Jak szacuje jeden z użytkowników TikToka o pseudonimie nekoztek, liczba „tych złych” – czyli zielonych – jest jak do tej pory niemal dwukrotnie większa niż fioletowych: tych pierwszych ma być w grze ponad 14 milionów, a tych drugich niewiele powyżej 7 milionów.

Filmiki z ustawek można znaleźć między innymi na Reddicie, TikToku czy Twitterze. Poniżej publikujemy parę z nich. Szczególnie polecam obejrzeć ten pierwszy – to naprawdę niezłe widowisko.

Aye fuck purple alien gang from gtaonline

Ran into some purple aliens from gtaonline

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się