GTA 4 ciągle żywe. Pakiet klasycznych aut z lat 1950-1993 trafił do gry

GTA 4 nowy mod z klasycznymi autami
PC

Modder Jjent1 wypuścił sporo nowych samochodów do GTA 4. Można je już pobierać.

Niestety nie znamy kompletnej listy samochodów. Pozostaje więc pobrać moda w tym miejscu i sprawdzić. Udostępniony zostały natomiast screeny. Widać na przykład na nich klasyczną amerykańską taksówkę Lincolna czy pick-upa od Chevroleta.

Dodano też nowy wóz policyjny oraz karetkę. Zmianie uległy też autobusy i wiele innych popularnych w GTA aut użytkowych. Trzeba przyznać, że po tej modyfikacji, produkcja od Rockstar może wielu przypominać filmy z lat 80.

Instalacja moda jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać pliki ze strony Nexusmods i podmienić w odpowiednich miejscach te oryginalne.

Polecamy przy okazji zapoznać się z innymi modyfikacjami do gry GTA 4. Powstało ich naprawdę mnóstwo. Niektóre z nich zmieniają grafikę nie do poznania. Gra wygląda po ich instalacja dużo bardziej realistycznie, począwszy od detali otoczenia, na autach i całych budynkach kończąc.

Prawie dwa tygodnie temu informowaliśmy o ambitnym projekcie HD Texture Pack od modera posługującego się pseudonimem Allaga. Patrząc na to, co oferuje modyfikacja, można śmiało stwierdzić, że po instalacji pakietu GTA 4 wygląda lepiej niż GTA 5. A przecież “czwórka” została wydana 13 lat temu!

Jeśli możecie polecić inne mody, śmiało dajcie znać w komentarzach pod tekstem. Z chęcią zaktualizujemy naszą listę.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie