Nowe Xbox Free Play Days. Nowe gry za darmo na weekend

Gry za darmo Xbox Free Play Days
Newsy Xbox Series

Co powiecie na weekend pełen gier na Xboksa? Jeszcze lepiej — chodzi o gry za darmo, które już teraz ogracie bez przeszkód w ramach Xbox Free Play Days. Nadeszła nowa partia produkcji, które są dostępne do darmowego testowania. Co więcej, wszystkie udostępnione gry są również objęte promocją w sklepie Microsoftu.

Gry za darmo w Xbox Free Play Days

Nadszedł weekend, dlatego czas na nową porcję darmowych tytułów do przetestowania. Posiadacze abonamentów Xbox Game Pass Core i Ultimate już teraz mogą rozpocząć rozgrywkę w kilku ciekawych produkcjach. Tym razem tytułów jest sporo, bo udostępniono aż 9 gier.

O jakich grach mowa? Oto najnowsza lista Xbox Free Play Days na najbliższe dni:

  • Blood Bowl 3
  • Necromunda: Underhive Wars
  • Talisman: Digital Edition
  • Warhammer 40K: Inquisitor – Martyr
  • Warhammer 40K: Mechanicus
  • Warhammer 40K: Rogue Trader
  • Warhammer Age Of Sigmar: Realms Of Ruin
  • Warhammer: Chaosbane
  • Warhammer: Vermintide 2

Ja na pewno wybieram Blood Bowl 3. To świetna wariacja na tematr popularnego w USA sportu, czyli futbolu. W tym jednak wypadku starcia są niezwykle brutalne, a na boiskach spotykają się stworzenia postacie i bohaterowie z uniwersum Warhammera.

Standardowo i tak samo jak w poprzednich edycjach, również teraz gry za darmo w Xbox Free Play Days są dostępne przez ograniczony czas. Darmowa rozgrywka jest możliwa do niedzieli 26 maja (godziny wieczorne). W tym samym czasie możecie też skorzystać z promocji i kupić taniej te produkcje, które najbardziej przypadły wam do gustu.

Zobacz też: 15 genialnych bijatyk w promocji

Która z wymienionych 9 gier najbardziej was zainteresowała?

Źródło: purexbox.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie