Dwie gry za darmo do odebrania na Steam. Bierz, póki dają

Steam gry za darmo
Newsy

Posiadacze komputerów PC mogą zdobyć dwie gry za darmo. Wystarczy przejść na Steam i dodać je do swojej biblioteki.

Nie trzeba wcale wydawać pieniędzy, by pobawić się przy ciekawych grach. Dopiero co pisaliśmy o legendarnym RPG rozdawanym przez Epic Games Store, czy uwielbianym klasyku fantasy do pobrania na Androida oraz iOS. Kto woli nowości, może natomiast sprawdzić za darmo nadchodzące Alone in the Dark Remake czy przerażający horror Amnesia: The Bunker. Jak widzicie, jest co robić. Ale to nie koniec akcji pod hasłem “gry za darmo”. Na Steam czekają kolejne!

Gry za darmo na Steam. Co można zdobyć?

Na platformie Valve pojawiły się kolejne akcje, dzięki którym przypiszemy do swojej biblioteki dwie gry bez wydawania kasy. A są to:

W przypadku Hue, oferta obowiązuje do 8 czerwca, do godziny 19:00 czasu polskiego. Kto chce zgarnąć wspomniany tytuł ze świata Warhammera, powinien przypisać go do swojego konta do 1 czerwca, również do 19:00.

Hue to produkcja łącząca elementy platformówki oraz gry logicznej, w której młody bohater musi odnaleźć swoją mamę. To typowa metroidvania z ciekawym motywem zmiany kolorów świata, co pozwala rozwiązywać różne łamigłówki. Warhammer 40,000: Gladius Relics of War to z kolei klasyczna strategia turowa 4X w znanym uniwersum. Oba tytuły są bardzo dobrze oceniana na Steam, więc bez obawy, że nadziejesz się na jakiegoś crapa.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie