Legenda RPG dostępna za darmo w Epic Games Store

Gra za darmo w Epic Games Store. Tytuł, którego nie można przegapić
Newsy PC

Przypuszczenia fanów się sprawdziły i w Epic Games Store dostępna jest nowa gra za darmo – kompletna edycja Fallout: New Vegas. Żal nie skorzystać.

Epic kontynuuje swoje “wyprzedażowe” rozdawnictwo, choć początkowe plany firmy zakładały jeszcze więcej gratisów dla graczy. No ale cóż – przynajmniej coś jest i nie sposób narzekać na jakość. W końcu Death Stranding to jedna z najciekawszych gier ostatnich lat, a Fallout: New Vegas to… no, sami wiecie. Legenda.

Nowa gra za darmo to Fallout: New Vegas – Edycja Ostateczna. Oznacza to, że w dostaniemy nie tylko samą grę, ale również wszystkie wydane do niej później dodatki DLC. W praktyce przedłuża to żywotność tej i tak długiej przygody. Same dodatki są dość różnej jakości, choć gdy lata temu je przechodziłem, nie narzekałem aż tak, więc chyba warto zwrócić na nie uwagę.

New Vegas to jedna z najdoskonalszych, zdaniem fanów, gier RPG w historii. Wszystko dlatego, że Obsidian Entertainment wydało nie tylko niezwykle klimatyczną przygodę, ale niemal pod każdym względem prześcignęło “trójkę” Bethesdy. Sam setting zasługuje na wyróżnienie, bo postapokaliptyczna kolebka hazardu, zabawy i gangsterów ma w sobie urok, jakiego pozazdrościć może każda inna część tego cyklu.

Nie wiemy, czy kiedykolwiek dostaniemy New Vegas 2, o którym mówi się dość dużo. Mimo wszystko trochę szkoda nie skorzystać z aktualnego rozdawnictwa – grę odbierzecie za darmo w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie