Gra za darmo. Uwielbiany klasyk fantasy do pobrania na Androida oraz iOS

Talisman_Digital_Edition gra za darmo
Mobile Newsy

Kolejna gra za darmo czeka. To świetnie oceniany tytuł w klimatach fantasy. Użytkownicy Steam ją pokochali, a teraz możesz pobawić się przy niej na telefonie, za free.

Fani przygodowych gier planszowych w realiach fantasy mogą odbierać za darmo doceniony przez wielu tytuł Talisman: Digital Edition. Pobierzesz go w wersji mobilnej na systemy Android oraz iOS. Nie wiadomo, do kiedy trwa taka promocja, lecz prawdopodobnie jest ona ograniczona czasowo. Zatem skorzystaj z okazji, tym bardziej że gra posiada bardzo dobre oceny w wersji na Steam. Posiada 90 proc. pozytywnych opinii.

Gra za darmo. Gdzie pobrać Talisman: Digital Edition?

Oto linki do pobrania mobilnej wersji Talisman:

Talisman: Digital Edition – klasyczna, przygodowa gra planszowa dla 1-6 graczy osadzona w realiach fantasy. Niniejsza oficjalna, licencjonowana wersja gry studia Game Workshop rozgrywana jest na zasadach czwartej, poprawionej edycji. Talisman umożliwia Ci wyruszenie na niebezpieczną misję w poszukiwaniu ogromnego skarbu – Korony Władzy. Wybierz jedną z 14 postaci, na przykład Wojownika, Zabójcę, Złodzieja lub Czarodzieja, i zmierz się z rywalami w mrocznym świecie. Każda z postaci ma właściwe sobie zalety, wady i moce specjalne. Aby zwyciężyć, musisz udać się do samego serca przemierzanej krainy i znaleźć Koronę Władzy, a następnie skorzystać z jej magicznej mocy w celu poddania sobie wszystkich rywali.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij: