Za darmo sprawdzaj nową część uwielbianej serii horrorów

Amnesia: The Bunker zapowiedziane. Półotwarty świat i walka z potworami
Newsy

Na Steam pojawiło się właśnie demo wielce oczekiwanego horroru. To nowa część znanej i lubianej części serii Amnesia, której premiera dosłownie na dniach. Warto zatem sprawdzić za darmo, zanim zdecydujesz się na kupno gry.

Już 6 czerwca premiera horroru Amnesia: The Bunker. Fani marki pewnie w ciemno sięgną po nową część. Lecz jeśli ktoś się waha, czy warto wyłożyć kasę, niech pobiera demo.

Demo Amnesia: The Bunker do pobrania

Wersja demonstracyjna wylądowała na Steam i możesz ją pobrać przechodząc na kartę tytułu. Oto link:

Omawiana gra to pierwszoosobowy horror od twórców SOMA i Amnesia. Oto fragment opisu gry ze Steam:

Wcielisz się w postać francuskiego żołnierza, Henriego Clémenta, który liczyć może tylko na swój rewolwer, głośną latarkę dynamo i niewielką ilość zapasów, które po odnalezieniu w świecie wykorzysta to tworzenia nowych rzeczy. Dzięki systemowi losowości i nieprzewidywalnym zachowaniom żadna rozgrywka nie będzie taka sama.

Steam

Gra nie jest wymagająca. Żeby zagrać w maksymalnych ustawieniach, wystarczy komputer wyposażony w procesor Core i5 / Ryzen 5, karta graficzna na poziomie Nvidia GTX 970 / AMD Radeon RX 5600 XT oraz 8 GB pamięci RAM.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie