Odbierzcie nowe gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień trzy pozycje, w tym Kangurek Kao

Gry za darmo w Epic Games Store. Tym razem aż trzy pozycje
Newsy PC

Nowe gry za darmo są już dostępne w Epic Games Store. Wiemy już, co odbierzemy za tydzień i nie ma powodów do smutku – dostaniemy Kangurka Kao!

Jak pisałem już wczoraj, w Epic Games Store dostępne są już nowe gry za darmo. Kolejny zestaw “gratisów” to dwie pozycje, z czego szczególnie jedna zasługuje na Waszą uwagę. Mowa o Breathedge, czyli kosmicznym survivalu, w którym musimy rozwikłać zagadkę i przetrwać. Oznacza to, że teoretycznie czeka nas wiele godzin kosmicznej zabawy.

Oprócz tego odbierzemy również Poker Club. Jak sama nazwa wskazuje – to komputerowa wersja jednej z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. Warto dodać, że rozgrywka nie tylko zaoferuje zabawę dla jednej osoby, ale można również grać z innymi. Jeżeli nie chcecie ryzykować i tracić pieniędzy w prawdziwym życiu, brzmi jak świetna alternatywa.

Co z kolei odbierzemy za tydzień? Oferta będzie naprawdę bogata, bo tym razem dostaniemy aż trzy gry. Możemy liczyć na Against All Odds, Horizon Chase Turbo oraz Kangurka Kao! Pierwsza z nich jest wariacją na temat Fall Guys skrzyżowanego ze Squid Game dla wielu graczy. Druga to uroczo wyglądają wyścigówka zainspirowana latatmi 80. i 90. W praktyce oznacza to iści arcade’ową rozgrywkę i synthwave’ową ścieżkę dźwiękową.

Największą atrakcją wydaje się jednak Kangurek Kao. W tym przypadku chodzi o ostatnią grę wydaną z tej serii w ubiegłym roku, więc jest to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy mają w sercu tę serię, ale do tej pory nie zdecydowali się na zakup najnowszej części. Wszystkie pozycje znajdziecie w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie