Ostatni moment na pobranie dwóch gier za darmo. Dziś nowa oferta

Gry za darmo w Epic Games Store. Dziś nowa oferta, ostatni moment
Newsy PC

Gry za darmo z ostatniego tygodnia wciąż są dostępne na Epic Games Store, ale nie na długo. Już dziś po godzinie 17:00 oferta zmieni się na nową.

Epic nie przestaje rozdawać gier za darmo, co bardzo mu się chwali. Platforma cały czas, w każdy czwartek po godzinie 17:00 przedstawia nowe pozycje dostępne bez żadnych opłat. Czasami dostajemy wielkie hity, a czasami mniejsze pozycje. Tak się akurat składa, że wciąż można odebrać dwa ciekawe “indyczki”.

Nowe gry za darmo w Epic Games Store już dzisiaj

Mowa o Never Alone oraz Beyond Blue. Są to niezwykle klimatyczne pozycje, w pewien sposób dość mocno podobne. W pierwszej wcielamy się w Inuitkę, która rusza na poszukiwanie rozwiązania problemu wiecznej zamieci. W drugiej jako podwodny nurek eksplorować będziemy dno oceanu. Z pewnością fani nieco wolniejszych, ale urokliwych i odprężających gier znajdą tu sporo dobrego.

Dziś jednak możecie przygotować się na kolejne pozycje za darmo. Znów będą to dwie gry i znów mowa raczej i niezależnych tytułach, a nie wielkich hitach. Nie oznacza to, że nie ma sensu się tematem zainteresować. Jest wręcz przeciwnie, bo Breathedge spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród graczy.

Breathedge zabierze nas w sam środek kosmosu, gdzie jako samotny (no – w zasadzie to z kurą) astronauta będziemy musieli rozwikłać zagadkę katastrofy statku kosmicznego. Przy okazji wybudujemy wiele sprzętu (a nawet stacje kosmiczne!), zwiedzimy międzygwiezdne złomowisko i poznamy wiele sekretów. Kolejną pozycją darmową będzie Poker Club, czyli gra, której chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Tytuł mówi wszak za siebie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie