Pobierajcie te gry z Epic Games Store, bo dziś dostaniecie wielki hicior za darmo

Gry za darmo w Epic Games Store. Dziś wielki hicior
Newsy PC

Dziś nowe gry za darmo w Epic Games Store. Klasycznie już przypominam o ofercie dostępnej od ubiegłego czwartku. Warto przypisać te pozycje do konta i słabo byłoby o tym zapomnieć.

Być może część z Was również regularnie zapomina o nowościach w Epicu. Ja niestety mam tak, że jak nowe gry staną się dostępne, zapomnę o tym na mniej więcej tydzień. Przez ten czas zdarza mi się przypomnieć o tym, że warto je odebrać, ale i tak tego nie robię. Już parę razy z tego “lenistwa” zdarzyło mi się pominąć jakąś ofertę, ale dziś upewnię się, że nowe gry przypiszę do konta od razu, gdy tylko staną się dostępne. I Wam radzę to samo.

I tym razem znów bym zapomniał, gdyby nie potrzeba przypomnienia o tym Wam. Wciąż możecie odebrać ostatnie gry za darmo w Epic Games Store. Są to tym razem dwie pozycje, o których pisałem już wcześniej. Dostaniemy The Silent Age oraz Tunche. Pierwsza z nich jest bardzo ciekawą pozycją, która przedstawia nam życie… woźnego. I to takiego, który musi uchronić ludzkość od zguby. Tunche natomiast jest roguelike’iem, w którym wyruszymy na ratunek dżungli. Pozycje odbierzecie w tym miejscu.

Prawdziwą bombę dostaniemy jednak dziś, już po godzinie 17:00. Wtedy będziemy mogli przypisać do konta dwie pozycje, wśród których zdecydowanie dominuje Dying Light: Enhanced Edition. Jest to kompletne wydanie polskiego megahitu z zombie, które zagwarantuje Wam zabawy nawet na potencjalnie kilkadziesiąt godzin, a być może jeszcze więcej.

To jednak nie wszystko, bo od dziś Epic rozda również Blazing Sails, czyli multiplayerową grę o piratach. I tak, to chyba oczywiste – zabawimy się w niej również w trybie battle royale.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie