Nowe gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień polski megahit

Gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień polski megahit
Newsy PC

Nowe gry za darmo w Epic Games Store nie ucieszą wszystkich, ale oferta za tydzień brzmi wyjątkowo dobrze. Co takiego dostaniemy?

Nowe “gratisy” w EGS nie są żadnym zaskoczeniem, bo pisaliśmy o nich jeszcze tydzień temu. Teraz w końcu oferta zmieniła się na nową i dzięki temu możemy przypisać do konta dwie ciekawe pozycje – Tunche oraz The Silent Age.

Pierwsza z nich jest uroczym pod względem grafiki roguelike’iem, w którym wybierzemy się w podróż przez Amazonię. Będziemy walczyć, eksplorować i rozwijać się, próbując wyplenić zło z dżungli. Z kolei o The Silent Age być może już kiedyś słyszeliście. Jeżeli nie, to wspomnę jedynie, że to naprawdę świetnie napisana przygodówka point-and-click. Jako woźny skorzystamy z podróży w czasie, aby odkryć sekret ludzkości i uchronić ją od zguby.

Jakie gry za darmo za tydzień?

Prawdziwa perełka czekać będzie jednak na nas już 6 kwietnia 2023 roku, czyli za tydzień. Wtedy oferta zmieni się na nową, która nie jest już żadnym sekretem. Okazuje się, że przecieki znów się potwierdzają. Epic Games Store szykuje dla nas jedną z najlepszych gier z zombie w historii.

Za tydzień odbierzemy bowiem Dying Light: Enhanced Edition, czyli wydanie zawierające podstawową grę, fabularne rozszerzenia (w tym wspaniałe The Following) oraz inne, mniejsze DLC. Co ciekawe, nie będzie to jedynie DL. Epic rozda również każdemu Blazing Sails, czyli battle royale w pirackich klimatach.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie