Pobierajcie dwie gry za darmo. Tych okazji lepiej nie ominąć

Gry za darmo na PC. Bierzcie już teraz | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Epic Games Store tym razem oferuje dwie gry za darmo. Znajdziemy tu bardzo osobliwy, ale fenomenalny horror z romansem w tle oraz rogue-lite’a.

Jeżeli przy cenie gry widnieje znaczek „-100%”, oznacza to, że każdy gracz posiadający konto w Epic Games Store powinien przypisać ją do konta. Tym razem nowe gry za darmo są dość różnorodne. Choć nie trafią w gusta wszystkich, mówimy o całkiem solidnych tytułach, obok których ciężko przejść obojętnie.

Nowe gry za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store pozwala już na odebranie dwóch gier za darmo – Doki Doki Literature Club Plus! i Lost Castle. Ta pierwsza tylko z pozoru wygląda jak kolejne visual-novel w stylu anime. Jasne, jest tu sporo szkolnych sekretów i perypetii uczniów, a także mnóstwo dialogów do czytania, ale w istocie to wręcz ponadczasowy horror egzystencjalny. Fani takich fabuł powinni czym prędzej odbierać tytuł bez opłat.

Drugą darmówką jest Lost Castle, czyli niezależne rogue-lite, a raczej, jak opisują to sami twórcy „beat’em up RPG akcji z elementami roguelike i losowymi lochami dla maksymalnie czterech graczy online i lokalnie”. Gra oferuje tony przeciwników do anihilacji oraz sporo wyzwań w klasycznych lochach rodem z gier RPG.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, jaką grę za darmo dostaniemy za tydzień. W zasadzie było to wiadome już wcześniej, ale niech będzie. Mowa o Dakar Desert Rally, czyli gra wideo na licencji najpopularniejszych wyścigów terenowych na świecie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie