Nowa gra za darmo w Epic Games Store. Przeciek zwiastuje szaloną prędkość

Dakar-Desert-Rally-Epic-Games-Store
Newsy PC

Wiarygodny przeciek ujawnia, jaką grę za darmo odbierzemy za tydzień w Epic Games Store. Szykujemy się na tony piachu i mocarne terenowe pojazdy.

Zbieracze gier za darmo rozdawanych przez Epic Games Store, mamy dla Was wieści dotyczące nadchodzącej darmówki. Osoba, która już wcześniej z powodzeniem ujawniała przed czasem przyszłe tytuły, ponownie się odezwała, wskazując na niezłą grę rajdową. Będziemy mogli ją dostać za free już wkrótce, poczynając od 15 lutego.

Epic Games Store – jaka gra za darmo od 15 lutego?

Wspomnianym źródłem jest Martian, który twierdzi, że za tydzień będziemy mogli sięgnąć w EGS po Dakar Desert Rally, nie wydając oczywiście przy tym ani grosza. Choć nie jest to oficjalna informacja, powinna się sprawdzić, biorąc pod uwagę wcześniejsze dokonania tego insider’a. Rajdówkę będziemy mogli przypisywać do swojego konta do 22 lutego.

Choć Dakar Desert Rally nie posiada rewelacyjnych ocen, to grze nie można odmówić tego, że jest po prostu dobra. Średnia ocen z recenzji zebranych przez Metacritic wynosi 69/100.

Odpalając Dakar Desert Rally, będziemy mogli wziąć udział w słynnym wyścigu i co ciekawe, zrobimy to w otwartym świecie gry. Przemierzymy ponad 30 długich etapów rajdu, a do tego weźmiemy udział w wielu krótszych eventach. Do naszej dyspozycji czekają pojazdy na licencji: motocykle, samochody, ciężarówki, quady oraz SSV.

W grze zobaczymy system dynamicznie zmieniającej się pogody, zatem poznamy, co to zawierucha wciskająca ziarenka piasku w każdą szczelinę. Ale burze piaskowe to nie wszystko, pomkniemy przez rzęsisty deszcz, a nawet śnieg oraz głębokie błoto. Oprócz zmieniających się warunków atmosferycznych z czterema porami roku, Dakar Desert Rally został wyposażony w cykl dnia i nocy.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie