Dwie świetne pozycje do odebrania za darmo. Za tydzień coś dla fanów gotowania

Gry za darmo do przypisania w Epic Games Store. Za tydzień coś fajnego
Newsy PC

W Epic Games Store można już odebrać dwie gry za darmo. W tym wielki hit od Bethesdy. Do tego wiemy, co zgarniemy już za tydzień!

Epic Games Store wciąż rozdaje darmowe produkcje i tym razem możemy liczyć na naprawdę godny zestaw. Jak pisałem już wcześniej i zapewniałem wczoraj, także i tym razem warto zalogować się na platformę. Dostaniemy bowiem dwa tytuły, obydwa przyjęte pozytywnie zarówno przez graczy, jak i krytyków.

Nowe gry za darmo w Epic Games Store

Tym razem padło na Dishonored: Death of the Outsider i City of Gangsters. Pierwszego tytułu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. W razie czego wspomnę tylko, iż jest to spin-off głównych części serii, który pozwala nam wcielić się w zupełnie nową postać, znaną z “dwójki”. Mimo to wciąż będziemy korzystać ze zróżnicowanego arsenału broni i umiejętności. To genialny immersive sim z nastawieniem na skradanie i eksplorację, więc zdecydowanie polecam każdemu fanowi gier akcji.

City of Gangsters jest ekonomiczną grą strategiczną, która pozwala nam na zostanie “Donem”. Będziemy rozwijać nasz przestępczy biznes za pomocą m.in. nielegalnej dystrybucji alkoholu, przekupywania policji czy zastraszaniu naszej konkurencji. Gratka dla fanów tego typu gier. Co zaś za tydzień?

Już w kolejny czwartek w Epic Games Store odbierzemy za darmo Recipe for Distaster. Jest to bardzo ciekawy symulator zarządzania, dzięki któremu poznamy prawdziwą presję związaną z kierowaniem autorskiej restauracji. Zabawy będzie sporo – zadbamy o menu, rozbudowę lokalu i pracowników, a także upewnimy się, że wydawane dania prezentują odpowiednią jakość.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie