Dziś w Epic Games Store prawdziwy hicior. Ostatni moment na odebranie poprzednich gier za darmo

Gry za darmo w Epic Games Store. Dziś wielki hit od Bethesdy
Newsy PC

Kolejny gry za darmo w Epic Games Store dostępne będą już dziś (2 lutego) po godzinie 17:00. Do tego czasu możemy przypisać obecne darmówki.

Jak tak sobie myślę, to faktycznie bardzo długo Epic rozdaje kolejne darmówki, nie robiąc w zasadzie niemal żadnej przerwy. I cały czas potrafi zaskoczyć, nawet jeżeli nie mówimy o wielkich hitach, a ukrytych perełkach niezależnych. Tym razem jest podobnie, ale dziś odbierzemy naprawdę fantastyczną produkcję od Bethesdy.

Cały czas możemy przypisać do konta dwie gry za darmoAdios i Hell is Others. Pierwszy tytuł jest dość abstrakcyjny w swojej formie. To “przygodówkowa” opowieść w konwencji FPP o właścicielu farmy, na której mafia pozbywa się zwłok swoich ofiar. Mężczyzna planuje z tym skończyć, a my będziemy towarzyszyć mu w potyczce z mafiosami. Z kolei Hell is Others to bardzo ciekawa hybryda rogue-like’a z horrorem, w której musimy zadbać o to, aby nigdy nie skończyła się krew dla naszej roślinki. Tytuł opiera się głównie na zabawie wieloosobowej, więc jest co robić!

Jakie nowe gry za darmo w Epic Games Store?

Na przypisanie powyższych pozycji macie czas do godziny 17:00, bo wtedy oferta zmieni się na nową i już wiemy, co będzie stanowić główne (oraz poboczne) danie. Dostaniemy Dishonored: Death of the Outsider, czyli fenomenalny spin-off niemniej fenomenalnej serii od Arkane, wydanej przez Bethesdę. Jest to skradanka skrzyżowana z immersive simem, której powinien doświadczyć każdy gracz, lubujący się w tej estetyce. A w sumie to powinien doświadczyć każdy gracz… w ogóle. To o tyle istotne, iż jest to sprzedawana oddzielnie część poboczna, więc wielu graczy mogło zdecydować się jej ostatecznie nie kupować, nawet mimo grania w pierwszą i drugą część.

Kolejnym tytułem ma być City of Gangsters, czyli kolejna pozycja o mafii, ale w zupełnie innej formie. Jest to strategia polegająca na zarządzaniu i rozwijaniu swojego własnego przestępczego imperium. Trochę jakbyśmy grali w kultową Mafię, ale z perspektywy szefa, a nie szeregowego trepa wspinającego się po szczeblach kariery. Dla fanów tego typu produkcji jak znalazł.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie