Świetne gry za darmo. Odbierajcie już teraz, bo za tydzień nowości

Gry za darmo do odebrania już teraz | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Dwie gry za darmo dostępne są już do odebrania na Epic Games Store. Obydwie mogą okazać się warte poświęconego im czasu! Co za tydzień?

Epic Games nie przestaje rozdawać gier za darmo. Firma, która w przeszłości kłóciła się z szefostwem Steam, nadal oferuje dostęp do gier za darmo, z czego dwie pozycje ucieszą dość konkretną grupę odbiorców. Ale o tym przecież wiedzieliśmy już wcześniej.

Nowe gry za darmo w Epic Games Store

Nowości w EGS to tym razem dwie pozycje. Od razu zaznaczę, że nie ma mowy o takich hitach jak ostatnio rozdawane prześwietne Deus Ex, ale to nadal warte uwagi tytuły. Jedna przemówi do fanów niezobowiązującej rozrywki, odpoczynku i wędkarstwa. Druga za to wydaje się wręcz stworzona z myślą o entuzjastach gier o superbohaterach.

Tym razem dwa dostępne za darmo tytuły na EGS to Call of the Wild: The Angler i Invincible Presents: Atom Eve. Pierwsza to obecnie jedna z najbardziej wartych uwagi gier o wędkarstwie w urokliwej grafice z wieloma gatunkami ryb do złowienia. Druga jest narracyjną przygodówką osadzoną w świecie serialu Invincible. Tym razem wcielimy się jednak w Atom Eve.

Wiemy również, że za tydzień prawdziwa gratka dla fanów przeuroczych metroidvanii z intrygującą narracją i głębokim klimatem. Islets, bo o tej grze mowa, zdobyło na Steam “przytłaczająco pozytywne” opinie, więc warto czekać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie