Dwie gry za darmo do odebrania, w tym wybitne cyberpunkowe RPG

Gra za darmo do pobrania. Za tydzień coś absolutnie wspaniałego | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Nowe gry za darmo dostępne są w Epic Games Store, w tym Deus Ex: Mankind Divided, czyli jedno z najlepszych cyberpunkowych RPG w historii!

Deus Ex to seria, która jest niezwykle bliska memu sercu, a już szczególnie odsłony z Adamem Jensenem w roli głównej. Oczywiście doskonale pamiętam, jak wielką rewolucją była choćby część, choć sam doświadczyłem tego po wielu latach od premiery – wszak trzeba było “dorosnąć” do tej gry. “Nowsze” odsłony stoją jednak na niemal równie wysokim poziomie, a historia cyberwszczepów, tajnych agentów i samego Jensena jest czymś, co każdy fan cyberpunka powinien doświadczyć.

Odbierajcie gry za darmo w Epic Games Store – w tym ostatnie Deus Ex!

Dlatego tym bardziej cieszę się, że być może więcej osób zagra i doceni tę pozycję. Nie trzeba ogrywać poprzedniczki, aby docenić tę historię, ale zdecydowanie nie zaszkodzi. Na Epic Games Store możemy bowiem przypisać do konta bez opłat Deus Ex: Mankind Divided. Tym razem trafi m.in. do czeskiej Pragi, gdzie postaramy się rozpracować tajemnicze ugrupowanie iluminatów.

Mamy też drugą pozycję, czyli “indycze” The Bridge. Tytuł nigdy nie zdobył aż takiej popularności jak cykl Deus Ex (to przecież oczywiste), ale dla fanów mniej zobowiązującej rozrywki wydaje się czymś nawet jeszcze lepszym. Tym razem będziemy rozwiązywać szereg logicznych łamigłówek, przede wszystkim opartych na fizyce.

Obydwie pozycje przypiszemy do konta bez opłat do 21 marca, do godziny 17:00. Wtedy oferta zmieni się na nową i już wiemy, że dostaniemy Call of the Wild: The Angler, czyli spin-off gier o polowaniu, tym razem z rybakami w roli głównej. Będzie też Atom Eve oparte na serialu Invincible od Amazona.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie