Zostało niewiele czasu na odebranie trzech arcydzieł z Epic Games Store

Epic Games Store - gry za darmo- BioShock
Newsy PC

Przypominamy o świetnych pozycjach w Epic Games Store. Już dziś o godzinie 17:00 Epic przedstawi nowe gry za darmo, więc spieszmy się odebrać poprzednie.

Spieszmy się odbierać gry za darmo, tak szybko odchodzą – chciałoby się rzec. Tak naprawdę niekoniecznie „tak szybko”, bo mieliśmy tydzień na odebranie trzech genialnych pozycji z Epic Games Store. Wielu z nas mogło jednak o nich zapomnieć. Dlatego przypominamy, że do dziś (tj. 2 czerwca) do godziny 16:59 macie czas na przypisanie BioShock: The Collection.

Warto to zrobić i to niezależnie od tego, czy kusi Was atmosfera podwodnego Rapture, czy też podniebnej Kolumbii. Muszę przyznać, że początkowo sam z dystansem podchodziłem do tych świetnych pozycji. Dość szybko okazało się jednak, że Irrational Games dokonało czegoś ponadczasowego – stworzyło świetne immersive simy, które kradną nasze serca klimatem aż do dziś. No i rozgrywka nie zestarzała się prawie w ogóle. Jakby tego był mało – The Collection to kompletne wydanie wszystkich trzech gier z serii w odświeżonych edycjach.

„Kompletne”, czyli zawierające wszystkie dodatki DLC, które do tytułów wcześniej się ukazały. Jest to więc obecnie najlepszy sposób na dowiedzenie się „skąd ten cały fenomen”. O ile, rzecz jasna, jeszcze nie mieliście okazję grać w BioShocka. Nawet fani znajdą tu wiele radości, a także świetny pretekst na powrót do legendarnych tytułów. Teraz tylko pozostaje pytanie… czy dostaniemy w końcu pełnoprawną czwartą część?

Przecieków w tej sprawie jest sporo i być może tegoroczne „nie-E3” coś ujawni. Niemniej skupmy się na tym, co pewne – Epic już dziś przedstawi kolejne gry do odebrania za darmo. Z pewnością o godzinie 17:00 przypomnimy Wam o rozdawnictwie. Darmowe BioShock: The Collection znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie